| anonim_4396 a întrebat:

Pe cine credeti ca va alege colegul meu?
Pe mine: naturală, cu sprâncene groase si frumoase, buze groase, ochi mari, nasuc mediu si par scurt.
Sau pe colega mea: machiată mereu cu: fond de ten si rimel, sprâncene medii si frumoase, buze subtiri, ochi medii, nasuc mic si par lung.
Ca aspect din ce am descris asa, pe cine ati alege?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pe cea mai desteapta as alege-o.

18 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

As vrea sa raspund si eu, vad unele raspunsuri fara logica, in primul rand inteligenta nu are legatura cu atractia fizica, o fata olimpica la mate dar urata nu va atrage sexual un baiat ca o fata fara scoala dar frumoasa, mitul 2 cica frumusetea exterioara nu conteaza,din nou o alta minciuna,prima impresie creierul nostru o face doar pe baza aspectului fizic si in functie de asta placem o persoana sau nu, in concluzie acel baiat nu va alege el,noi nu alegem ceea ce ne place,subconstientul nostru decide,deci raspunsul e nu se stie,nimeni nu poate stii, sansa e egala, mie unu imi place fetele naturale dar as fi ipocrit sa spun ca inteligenta atrage, un baiat hot cu muschi care arata mortal atrage fetele vs un tocilar, urat care nu atrage nici fantomele, nu stiu pe cine as alege da-mi 2 poze si isi voi spune, nu sunt telepatic

| corbulalbrosu a răspuns:

Dintre voi doua, probabil ca o va alege pe cea care ii va oferi mai mult satisfactii. De regula majoritatea baietilor doresc sa obtina si anumite placeri caresa fie in conformitate cu dorintele lor erotico-sentimentale si nu doar niste simple priviri ale unei fete ''cuminti'' sa a uneia mai mult sau mai putin ''sulemenite''. In concluzie alegerea poate fi farte diferita de la caz la caz fiindca nu se produce, realizeaza conform unui anumit tipar de urmat. big grin

| mentholinks a răspuns:

Pe aceea dintre voi care ii va da mai repede ***.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Ochii tai, ca doua stele; tu mi-ai rupt inima'n doi.winking tongue

| Elena9328 a răspuns:

O femeie/fata trebuie sa se aranjeze! Nu vad ceva rău că si da cu rimel. Sau cu fond de ten. Și eu îmi dau.
Un bărbat/băiat va alege persoană care e Deschisa cu el. Care e mereu prezenta, și nu isterica. Daca ai ajuns sa pui aceasta întrebare, înseamnă că nu ai încredere în tine! Nu mai fă comparații și trăiește clipa. Zâmbește!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Frumusetea exterioara nu conteaza, cred eu...
Insa baiatieii din zilele noastre cauta mai mult frumosul exterior decat pe cel interior, ceea ce este o prostie.
Depinde acum daca baiatul "gandeste ca mine" sau dandeste dupa cum ii dicteaza "moda" din zilele noastre.
Nu ai inclus si partile corpului, majoritatea sunt condusi doar de sani si fund, poate si de picioare.
Doar soarta va decide.

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Frumusetea exterioara nu conteaza, cred eu
sa inteleg ca tu vezi sufletul din oamenii, ai sta cu o fata de care nu isi place, nu simti nimic chimic fata de ea?
nsa baiatieii din zilele noastre cauta mai mult frumosul exterior decat pe cel interior, ceea ce este o prostie.
noi baieti nu suntem telepatici sa vedem frumusetea interoara, nu e o prostie sa apreciezi frumosul
Depinde acum daca baiatul "gandeste ca mine" sau dandeste dupa cum ii dicteaza "moda" din zilele noastre.
atractia fizica nu are legatura cu gandirea constienta
Nu ai inclus si partile corpului, majoritatea sunt condusi doar de sani si fund, poate si de picioare.
nu isi place partile alea, poate esti gay sau asexual

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur ai 15 ani?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Da

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Învață și tu să minți din când în când. Dacă spuneai că ai 10 nu mai păreai atât de idioată.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Aoleulaughing)))))
Pe colega ta. Tu ești urâtă până și din descrierea ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Stai sa-l intreb...

Ba! Colegu'!
I-auzi ba, intreaba asta mica da vrei sa te bagi pe ea sau pe prietena ei!
Ce, n-auzi?!
Asta mica ma!
Ma-ntreaba daca o vrei pe ea sau pe prietena ei!
Ei cum?
Ce zici?
Daca-s impreuna?
Nu stiu, poate, nu am intrebat-o.
Cum?!?
Ploua?
Aaa, mandoua?
Am inteles!

I-auzi bha, pe amandoua cica va vre', la pachet. Una sus si una jos cica.

| DorelExpertu a răspuns:

Daca colega ta are cont aici, te rog sa-mi spui si mie numele ei.
Multumesc anticipat.

| Rux2000 a răspuns:

Pe ea sigur în ziua de azi ii o "rusine " sa fii naturală toti se uită după alea cu un kg de fond de ten mar mai mature mai frumoase si cand se demachiaza lesini lângă ele.

| Pool77 a răspuns (pentru Rux2000):

Hooooo

Stai asa un piculet, ca daca areti ca foamea un pic de aranjat pe fata aia nu strica.

| Rux2000 a răspuns (pentru Pool77):

Normal ca nu strica un pic de macheaj, si eu folosesc, dar unele exagereaza la maxim cu fondul de ten etc

| AnonimnusAno a răspuns:

Depinde de fiecare. Mie ca fata imi place mai mult naturaletea, dar cred ca personalitatea e cea mai importanta

| Nicoleoficial a răspuns:

Depinde ce gen de fete îi plac