| anonim_4396 a întrebat:

Ati iubit sau iubiti pe cineva fara de care nu ati putea trai?

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu imi iubesc doar parintii si dupa ce ei vor muri nu voi mai iubi pe nimeni.

| Esperança a răspuns (pentru mgtow):

Am vrut sa specific dar m-am lasat.ca nu ma refer la iubirea parinteasca, ci la partenerii de viata.

| mgtow a răspuns (pentru Esperança):

Eu am fost sincer, nu vreau sa mai am prietena ca am trecut prin multe si nu mai cred in nimeni la ce vremuri sunt.

| mgtow a răspuns (pentru Esperança):

Si pot trai fara a iubi chiar daca intr-un colt din sufletul meu va fi suferinta care ma macina.

| Esperança a răspuns (pentru mgtow):

Stiu ca ai fost sincer si iti multumesc pentru sinceritate. O seara frumoasa iti doresc!

Răspuns utilizator avertizat