| saby26 a întrebat:

Pe data de 21 am aflat ca sunt insarcinata moment pe care il asteptam de 10 luni.cum mi-am facut tesul si a iesit pozitiva am mai repetat binenteles inca doua sa fiu sigura am si sunat la cabinetul medicului meu. mi-a raspuns asistenta si mi-a zis ca medicul este in concediu pana pe data de 3 ian.problema este ca nu ma simt prea bine am dureri in partea stanga jos cu intepaturi si usturimi, si chiar amorteli pe picior. ce poate fi imi este are frica de o sarcina extrauterina.nu am scurgeri sau sangerari dar mor de frica ca acum si cu sarbatorile astea ce ma fac.deja am intrat in 5 saptamani

Răspuns Câştigător
| superdorex a răspuns:

Un medic privat iti va indeparta orice indoiala sau frica! Nu poti sta in tensiune pana atunci! Iti tin pumnii! Bafta!

3 răspunsuri:
| saby26 explică:

Multumesc pentru raspunsuri dar medicul meu tot particular este si toate cabinetele particulare sunt in concediu in aceasta perioada nu am gasit deschis nici macar un cabinet de echografie pana dupa revelion.la urgente nu prea vreau sa ma duc ca aia acolo te chilaresc nu tin cont de durerile tale

| Katakito a răspuns:

Du-te la urgente sau medic privat.

| Georgiiianaaax a răspuns:

Pai daca te mai tine cu dureri du-te la un medic privat si spune-i toate durerile pe care le simti, el stie ce sa iti faca. Si iti dau un sfat: nu sta asa si du-te cat mai repede la um medic. Sper ca ti-am fost de ajutor.Te pup:*