| anaxav a întrebat:

Bună TPU am 16 ani am o durere in brațul stâng si amorteste uneori si dureri in degete si palme am făcut ekg -uri ci nu doar unu am făcut 4 înțepături in zona inimi dureri in spate in stânga un fel de junghi si nu stiu ce ar putea fi am si analeize de sange facute si la plămâni am sunat si la salvare de frică să nu fac infarct ce ar putea fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Stefania975 a răspuns:

Buna,daca ai junghiuri in spate, inseamna ca nu ai coloana dreapta, incearca sa stai cat de mult se poate drept.De durerea bratului, a degetelor si a palmelor nu stiu ce sa zic, du-te la 2-3 medici si vezi ce zice fiecare.