| andreeam883838 a întrebat:

Pe data de 26 aprilie am avut contact sexual neprotejat cu prietenul meu, am facut 2 teste de sarcina care au iesit negative... si mi-a venit si ciclu pe care il am neregulat pe data de 3 iunie si m-a tinut 5 zile pana pe 8. Exista sanse sa fiu insarcinata? Multumesc anticipat. O seara cat mai buna!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Nu poate exista o sarcina din moment ce rezultatele testelor efectuate a fost negativ dar mai ales datorita faptului ca s-a produs menstruatia. Intotdeauna producerea unei menstruatii similare cu cele anterioare ca numar de zile, cantitate de menstra eliminata, fluxul zilnic al acesteia, culoarea, mirosul, textura, etc. reprezinta GARANTIA ca in proportie de 99, 99% nu s-a format si nu s-a instalat o sarcina in ciclul menstrual anterior. Poti fi foarte linistita deoarece in cazul tau totul este in regula. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| Ionescu_Marius_1980 a răspuns:

Sti ce e ala ciclu?
Sti ce e ala "Negatig?
DA. ESTI INSARCINATA. NU POTI FACE CHIRETAJ. VEI AVEA UN COPIL!
Felicitari.
Sa o botezi Inteligența.
Pentru ca o sa fie o fata.
Ce varsta ai?

| AlexanderHamilton a răspuns:

Daca ti-a venit ciclul, cum naiba sa mai fie posibilitatea sa fii insarcinata?