| Lovξ a întrebat:

Pe jocul Howrse la un moment dat ne apare sa inscriem calul la o lectie, iar eu nu stiu unde sa ma duc si unde sa il inscriu...ma puteti ajuta va rog:Xpuppy dog eyes cine imi raspunde primul primeste fundita+vot:X:*[[[sorry categorie:-s[[[

Răspuns Câştigător
| AtateaConditii a răspuns:

E in dreapta sus si apare un cerc cu un cal si scrie lectie, poti sa il inscrii la lectie doar daca este inscris la un centru de echitatie.
Acum da-mi fundita aia!big grin

2 răspunsuri:
| Haney a răspuns:

Mda asa este. vrei sa fim prietene pe howrse? ma cheama haney_123.

| katalyn19 a răspuns:

Asae dar o puti numai daca este inscris la un centru de echitatie.