| RAY a întrebat:

Pentru adulți, pe ce site urii erotice intrați? Grupuri?

31 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Cele cunoscute.

| alina2k18 a răspuns:

TPU laughing e site matrimonial de ani de zile laughing

| stef87 a răspuns (pentru alina2k18):

Pentru adolescentii care intreaba tampenii, dar pentru astia marii? Ii zicem daca se leaga la ochi!

| Silwian a răspuns (pentru alina2k18):

Serios? Da.mi mesaj in privat!?

| Lukasssz a răspuns:

Astept babele de la biserica, oricum majoritatea ies excitate de acolo rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe nici unul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt atat de terminat incat sa imi pierd vremea pe astfel de site-uri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Crezi ca mint, tu, cea neblonda?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu, dar nu cred ca ar exista vreo relatie de cauzalitate intre a fi terminat si a-ti pierdea vremea pe astfel de site-uri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sigur ca exista. Daca ar fi vorba despre un tip care are obiceiul sa se masturbeze noaptea in tufisuri pe la ferestrele unor oameni care fac sex nebanuitori in casa, am fi cu totii de acord ca e un ciudat si un ratat si ca oamenii nu ar trebui sa faca asa ceva. La fel ar trebui judecat si unul care face acelasi lucru in fata unui ecran, din confortul propriei case, dar care adevarat, nu trebuie sa se intoarca acasa murdar si singur.
Apropo, data viitoare cand imi mai trimiti vreo felicitare incearca sa nu mai spui ca o faci din politete fata de autorii intrebarilor, ca nu ti-a pasat niciodata de asta si nu iti pasa nici acum.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Über was redest du?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu crezi ca oamenii ar trebui sa faca sex cu draperiile trase? Sau ca daca aleg sa faca sex cu draperiile netrase, stiind ca pot fi observati, inseamna ca asta si-au si dorit?
" am fi cu totii de acord ca e un ciudat si un ratat si ca oamenii nu ar trebui sa faca asa ceva"
Sunt de acord cu ce e dupa al doilea "si".
" La fel ar trebui judecat si unul care face acelasi lucru in fata unui ecran, din confortul propriei case"
Ma gandeam ca ai acea parere numai despre tipii care intra pe site-uri erotice. Nu si despre cei care se uita la filme porn.o, chestie care ma surprinde.
Acum suntem pe tema. Daca o sa deviem, o sa ma opresc.
" ca nu ti-a pasat niciodata "
Ce bine ma cunosti.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Nu crezi ca oamenii ar trebui sa faca sex cu draperiile trase?"
Ba da. Dar de ce crezi tu asta?
"Sau ca daca aleg sa faca sex cu draperiile netrase, stiind ca pot fi observati, inseamna ca asta si-au si dorit?"
Nu neaparat, dar e posibil.
"Sunt de acord cu ce e dupa al doilea "si"."
Nu crezi ca exista oameni ciudati si ratati?
"Ma gandeam ca ai acea parere numai despre tipii care intra pe site-uri erotice. Nu si despre cei care se uita la filme porn.o, chestie care ma surprinde."
Cum crezi tu ca sunt diferite si de ce te surprinde?
"Ce bine ma cunosti."
Stiu. Pacat ca esti asa sperioasa, pentru ca de fiecare data cand mai aflu ce crezi tu despre chestii vreau sa te cunosc si mai bine.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

" Dar de ce crezi tu asta?"
Eu nu cred ca oamenii "trebuie" sa faca sex intr-un anumit mod. Te-am intrebat
pe tine ce crezi, pentru ca am presupus ca raspunsul urma sa fie "da".
" Nu crezi ca exista oameni ciudati si ratati?"
Ba da, dar nu cred ca masturbarea sau voyeurism-ul ii fac pe acei oameni sa fie ciudati sau ratati.
" Cum crezi tu ca sunt diferite si de ce te surprinde?"
Presupun ca femeile se excita de obicei prin cuvinte, iar barbatii prin imagini. In sensul asta ar fi diferite.
Ma surprinde pentru ca nu vad de ce ai putea sa ai o asemenea parere. Poate vrei sa-mi explici.
" Pacat ca esti asa sperioasa, pentru ca de fiecare data cand mai aflu ce crezi tu despre chestii vreau sa te cunosc si mai bine."
Si eu care aveam impresia ca sunt opusul a tot ceea ce vrei tu de la o fata…

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Eu nu cred ca oamenii "trebuie" sa faca sex intr-un anumit mod. Te-am intrebat
pe tine ce crezi, pentru ca am presupus ca raspunsul urma sa fie "da"."
Eu cred ca trebuie sa faca departe de ochii lumii pentru ca e doar treaba lor.
"Ba da, dar nu cred ca masturbarea sau voyeurism-ul ii fac pe acei oameni sa fie ciudati sau ratati."
Nici eu nu cred ca masturbarea ii face neaparat pe oameni ciudati sau ratati.
Da-mi atunci un exemplu de om ciudat si ratat daca unul care se masturbeaza in tufisuri pe la ferestrele oamenilor nu ti se pare asa.
"Presupun ca femeile se excita de obicei prin cuvinte"
Esti si tu una dintre acele femei?
"Ma surprinde pentru ca nu vad de ce ai putea sa ai o asemenea parere. Poate vrei sa-mi explici."
E vorba despre niste oameni care din cauza ca nu au fost in stare sa ajunga intr-o situatie atat de fireasca, se masturbeaza la niste oameni care fac ceva la care ei nu pot decat sa viseze. E definita ratarii. Nu vad ce ar fi de explicat. Si e ciudat pentru ca sexul nu e ceva care sa se faca cu public.
"Si eu care aveam impresia ca sunt opusul a tot ceea ce vrei tu de la o fata…"
De ce esti totusi atat de sperioasa?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

" Eu cred ca trebuie sa faca departe de ochii lumii."
Unii oameni sunt exhibitionisti. Cum crezi tu ca trebuie sa se desfasoare sexul nu este valabil pentru toti.
" Nici eu nu cred ca masturbarea ii face neaparat pe oameni ciudati sau ratati."
Si totusi ai zis ca la fel ar trebui judecat si unul care se masturbeaza in fata unui ecran. Deci cum e pana la urma?
Un om de peste 30 de ani intretinut de parinti ar putea fi ratat.
Nu cred ca "ciudat" poate fi folosit cu referinta la vreo preferinta sexuala. Daca mie mi se pare ceva ciudat, nu inseamna ca asa este pentru toti.
" Esti si tu una dintre acele femei?"
Da.Desi eu nu frecventez site-uri erotice.
" din cauza ca nu au fost in stare sa ajunga intr-o situatie atat de fireasca, se masturbeaza la niste oameni care fac ceva la care ei nu pot decat sa viseze"
Nu se masturbeaza numai virginii. Unii se masturbeaza, desi au o relatie, din diverse motive, cum ar fi distanta sau simpla placere. Altii se masturbeaza impreuna, ca si cuplu. Nu vad cum ar putea fi masturbarea definitia ratarii si mi-e greu sa cred ca tu te-ai exclude din aceasta categorie de "ratati".
" sexul nu e ceva care sa se faca cu public."
Din punctul tau vedere. Pe altii asta ii excita.
" De ce esti totusi atat de sperioasa?"
Fara motiv.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Fara motiv."
Aha. In cazul asta de ce mai afirmi lucruri incompatibile cu firea ta sperioasa?
Dupa asta iti raspund si la restul raspunsului.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Presupun ca nu ma pot abtine.
Si totusi nu cred ca afirmat nimic concret.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai afirmat.
De ce sa nu poti?
Si ce ai castigat din asta?
Si daca esti atat de sperioasa cum se poate sa nu fie o neadevarat felul in care sugerezi pe aici sau spui ca ai fi in realitate?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu stiu de ce crezi tu ca ar trebui sa-ti dau explicatii. Sunt rezervata (sperioasa ma duce cu gandul la niste iepuri) aici. Nu e scopul meu sa leg relatii de vreun anumit fel cu cineva necunoscut, relatii care au oricum sanse minime de a se concretiza in realitate. Nu stiu de ce vezi tu o problema in dorinta mea de a ramane anonima pe un site care prin definitie e populat de anonimi. Nu e ca si cum as fi pe tinder si as fi singura ciudata, ca tot iti place tie termenul asta, care vrea sa fie anonima.
Cat despre felul meu de a fi in realitate, e acelasi cu cel de aici.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt motive pentru care cred asa ceva, dar ma abtin sa le enumar in public.
"Nu e scopul meu sa leg relatii de vreun anumit fel cu cineva necunoscut, relatii care au oricum sanse minime de a se concretiza in realitate."
Bun. In cazul asta de ce mai creezi impresia ca vrei s-o faci?
"Nu e ca si cum as fi pe tinder"
Pe tinder nu mai esti rezervata?
"Nu stiu de ce vezi tu o problema in dorinta mea de a ramane anonima pe un site care prin definitie e populat de anonimi."
Nu vad nicio problema in dorinta ta de a ramane. Dar atunci cand spui explicit ca nu mai vrei sa ramai anonima in timp ce iti doresti sa ramai anonima, e o problema. Nu crezi? Se cheama ca minti. Si cu ce scop?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

" dar ma abtin sa le enumar in public."
Ca un adevarat gentleman. Pacat ca ti-ai gasit manierele abia acum.
" In cazul asta de ce mai creezi impresia ca vrei s-o faci?"
Pentru ca felul meu de a fi in realitate se bazeaza pe un oarecare flirt si mi-e greu sa schimb asta aici, doar de dragul de a nu crea impresii gresite.
" Pe tinder nu mai esti rezervata?"
Ce sa caut pe tinder?
Voiam sa sugerez ca ai avea dreptate daca scopul acestui site ar fi crearea unor anumite legaturi sau cunoasterea in realitate. Dar nu e cazul.
" Nu crezi? Se cheama ca minti. Si cu ce scop?"
Nu cred. Dar probabil ar trebui sa imi formulez cu mai multa grija afirmatiile, ca sa nu creez impresii gresite.
Si totusi nu cred ca-l intereseaza pe ray discutiile noastre pe care tii tu neaparat sa le avem la intrebarea lui. Poti sa-mi raspunzi in schimb la chestiile de dinainte, care chiar sunt legate de tema intrebarii.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

"Ca un adevarat gentleman. Pacat ca ti-ai gasit manierele abia acum."
Ma port frumos doar cu cei care merita sa ma port frumos. Dar as schimba multe din ce cele ce s-au intamplat atunci daca s-ar putea. Tu?
"Pentru ca felul meu de a fi in realitate se bazeaza pe un oarecare flirt si mi-e greu sa schimb asta aici, doar de dragul de a nu creea impresii gresite."
Inteleg. Dar nu flirtul e problema, nu asta creeaza impresii gresite.
"Ce sa caut pe tinder?"
Se foloseste de obicei pentru intalniri, sex, relatii sau discutii ca cele pe care le ai aici.
"Nu cred."
Gandeste-te mai bine.
"Dar probabil ar trebui sa imi formulez cu mai multa grija afirmatiile, ca sa nu creez impresii gresite."
Nu ai creat impresii gresite pentru ca nu ti-ai formulat cu grija afirmatiile, ci pentru ca si afirmat explicit lucruri incompatibile cu dorinta aia a ta.
"Si totusi nu cred ca-l intereseaza pe ray discutiile noastre pe care tii tu neaparat sa le avem la intrebarea lui."
Nu tin neaparat sa le avem la intrebarea lui.
"Poti sa-mi raspunzi in schimb la chestiile de dinainte, care chiar sunt legate de tema intrebarii."
Da, pot. In acelasi timp si tu poti sa-mi raspunzi la raspunsul ala lung si la alte chestii.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Dar ce useri ați avut copii?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu am pretentia sa te porti frumos cu mine. Dar apreciez eleganta si manierele, iar tu nu ai tinut cont de niciunele in reactia ta de atunci.
" Dar as schimba multe din ce cele ce s-au intamplat atunci daca s-ar putea. Tu?"
Ma unge la suflet sa stiu asta.
As schimba probabil felul in care am incheiat discutia aceea inceputa de tine. Adica as fi inlocuit tacerea mea cu o oarecare explicatie, ca sa nu mai simti deloc eleganta nevoie de a face un circ pe aici.
" Dar nu flirtul e problema, nu asta creeaza impresii gresite."
Am presupus ca asta nu-ti convine.
Stiu pentru ce se foloseste tinder. De asta nu am ce sa caut acolo.
" Gandeste-te mai bine." Bine.
" ci pentru ca si afirmat explicit lucruri incompatibile cu dorinta aia a ta."
Imi pare rau ca ai interpretat acele lucruri diferit de cum am vrut eu sa sune. Adica ai avut dreptate sa le interpretezi cum le-ai interpretat, dar nu era nevoie sa reactionezi cum ai reactionat.Desi n-ar trebui sa privesti acele lucruri ca pe niste minciuni, cum tot insisti tu sa le spui.
"Nu tin neaparat sa le avem la intrebarea lui."
Atunci de ce continui sa-mi raspunzi aici?
" In acelasi timp si tu poti sa-mi raspunzi la raspunsul ala lung si la alte chestii."
Intrebarile de aici iti iau 5 minute. O sa-ti raspund si la raspunsul ala lung, cand o sa am timp, cum fac mereu, de altfel.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Ce romantic

Răspuns utilizator avertizat
| bobozz a răspuns:

Nu intram frate

| RecuperatorulDeInimi a răspuns:

Buna, eu nu am nevoie de site-uri, ma duc pe plaja in Mamaia la nudisti si ma bag dupa stanca sa mi-o dau.