| maria_1890 a întrebat:

Pentru baieti...as vrea sa stiu ce conteaza cel mai mult la aspectul unei fete si la ce va uitati prima data( dantura, ochi, nas, buze, fund, sani)

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
10 răspunsuri:
| foxi a răspuns:

Sa te uiti prima data la pantofi, sa vezi cum calca! Daca e toanta...calca stramb si are tocurile stricate! Apoi daca e in regula...te uiti la glezna! Daca merita te uiti si mai sus. daca nu.schimba privirea!

| Foca a răspuns:

Buna Cami. Uite eu sunt baiat si in primul rand ma uite la corp sa aiba ceva forme, nu trebuie sa fie cea mai bombata dar sa fie frumusica asa. Sa aiba parul drept, sa arate bine si la fata, si nu in ultimul randhee hee sa nu fie virgina.
Succes.
Ciaowinking

| NoChanceForUs a răspuns:

Deci deja pui pret pe superficialitate...esti naiva.Bravos,iti vei gasi un pastarnac urat cu creasta care sa te pipaie ca libidinosu`.

| TM6524 a răspuns:

Faţa sanii fundul parfumul etc...

| Liviu321 a răspuns:

Eu ca baiat fiind, ma uit prima data lafata unei fete: daca are trasaturi frumoase, par frumos, sa nu fie grasa sau prea slaba o las sa treaca si trec la scanarea nr 2. : FUNDUL e bine sa nu fie nici foarte mare ca apoi nu mai e nimic frumos. sa fie intre la 90.( daca e vara, sau fata e imbracat putin mai decoltata ma uit si la sani si dupa cobor spre fund dar slabe sanse sad )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima data ne uitam la toate...dar trebuie sa aiba si ceva in cap fatuca aia pe care ne punem ochii.

| SweetDog a răspuns:

Pai, Cami sunt baiat si ma uit la chip dar cel mai mult conteaza inteligenta ca daca nu o ai esti fleasca o sa ai copii si nu o sa stii raspunde cand te intreaba cat e 1+1

| maria_1890 explică:

Stiu ca trebuie sa aiba si ceva in cap e logic dar de data asta m`am referit la aspect in special dantura si sanii

| onutzzza_9259 a răspuns:

Eu cred ca pentru un baiat conteaza la prima vedere sani si fundul

| DaNIEL_4935 a răspuns:

Pai nu-s tiu sigur eu as zice la ochi sai aiba albastri sau verzi apoi nasu sa nul are cam stramb dantura sani si fundu cam asa e la mine in cap numerotate