| rapidistzu a întrebat:

Sallutt,fetelor :*,la ce va uitati prima data la baieti? >: laughing,baietii big grin voi? (fund, sani? laughing )

17 răspunsuri:
| PotcaPădurii a răspuns:

La pleată.

| iubesc a răspuns:

Buna. In primul rand cum arata per total, fata si daca e ingrijit.

| Felys a răspuns:

Ma straduiesc sa determin cantitatea de neuroni viabili

| rapidistzu explică (pentru Felys):

Hai fugi tarewinking

| Alllllexandra a răspuns (pentru Felys):

rolling on the floor bine zis

| Seducatorul a răspuns:

M-as uita prima data la fata,sani, fund, picioare, abdomen, par si in cele din urma sa vad daca are bani in buzunarelaughing

| gingergirl1 a răspuns:

Prima data? La fata, daca e dragut big grin

| NnDWtf a răspuns:

Nu o iau in ordine, ma uit la orice (nu la oricine). Buci/Picioare/Tate/Fata/Picioare.
Fetele se uita la (ordinea e aleatorie).
1) Fata
2) Cur (nu stiu de ce, e defect biologic).
3) Corp
4) Umflatura de la pantaloni
5) Inteligenta.

| VreauMiere a răspuns (pentru NnDWtf):

Sa iti expli care e faza cu "2) Cur (nu stiu de ce, e defect biologic).". Eu una ma uit la fundul uni baiat cand merge ca sa daca e gay. De obicei baietii care sunt gay da din fund exact ca fetele sau merg mai greu asa... nu stiu cum sa iti explic (au un mers specific daca au jucat rolul pasiv).

| NnDWtf a răspuns (pentru VreauMiere):

E, unele se uita sa vada cat de rotund/bombat e curul. Crede-ma ca stiu laughing

Răspuns utilizator avertizat
| SasukeCS2 a răspuns:

Eu ma uit prima data la fata unei fete, apoi piept (daca nu se uita la mine) si "spate" (dupa ce trece pe langa mine).

| rapidistzu explică:

smug ***

| Uraniu a răspuns:

Pai tinand cont ca prima data n-ai cum sa stii daca o duce capul te uiti la cum arata.

| Lovetolove a răspuns:

La ochi in special. Dar pe cazul general la look, daca e ingrijit...