| anonim_4396 a întrebat:

Baietii... la ce va uitati prima data la o fata? ochi, buze, sani sau fund
Aveti voie si cu doua variante

Răspuns Câştigător
| Scemooo a răspuns:

Cred ca ce scoate in evidenta la o fata este zambetul si ochii... apoi urmeaza celalalte amanuntebig grin

6 răspunsuri:
| DandD a răspuns:

Tot ce le plac baietilor e:
1 Zambetul
2 ochii
3 fundul
4 decolteul sani
5 parul
apoi daca o duce capuu etc.
pentru ca nici un baiat n-ar merge la una cu par urat neingrijit, cu 2 dinti lipsa cu buze crapate muscate si toate cele si la una ce e foarte plata doar sa vada daca ii merge capu apoi daca ii merge gata e perfecta...prima oara daca are ce tiam spus mai sus(cele5) apoi merge sa o cunoasca in continuare si cum gandeste:*

| geologul a răspuns:

Fitosii se uita la aspectul ei inclus sanii si fund

| vladdd16 a răspuns:

La ochi si daca e mai scunda decat mine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Orice fata are calitati si defecte, iar fiecare baiat cu gusturile lui. Nu poti ajunge la o concluzie pentru ca fiecare baiat e diferit, gandeste diferit, se uita la ceva diferit. Asadar fiecare fata are ceva ce poate fi admirat de o anumita categorie de baieti/ barbatitongue

| TC3 a răspuns:

Prima data ma uit sa o duca capu` la ceva, nu sa fie bata straight face. Apoi ma uit sa se imbrace klumea nu cu zdrentze.Si bineinteles sa arate bine, adica sa aiba sani frumosi ochi adorabili, zambet seducator, cand vorbeste sa iti aline inima si bineinteles sa aiba parul lung frumos aranjat. Cam asa ar fi o fata pe placul meu. big grin

| Alexandru_6153 a răspuns:

Sincer,sunt baieti care te citesc din ochi. Eu unu ma uit in ochi prima data! restul dupa aia.