| andreea8pogner a întrebat:

Pentru baieti, cati dintre voi aveti prietena sau sotie? Si cati dintre voi le iubiti cu adevarat? si ce anseamna pentru. voi iubirea? sincer fara vrajeala.

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Nu am iubita dar in orice relatie am pus un pic de suflet. Inca nu am gasit fata potrivita. Mai cautam. Iubesc sincer si daca e sa gasesc o fata si sa am o relatie serioasa nu o voi insela.

3 răspunsuri:
identitate
| identitate a răspuns:

Nu inteleg relevanta. Aaaa! E adevarat, numai iubitul tau te iubeste! Esti cea mai norocoasa de pe Pamant!winking

Acum insa o sa te dezamagesc. Oricat ai vorbi despre ea, nu ai cum sa exprimi nici macar o mica parte. Iubirea se simte! Cu cat "stii" mai multe, cu atat simti mai putin...

| User a răspuns:

Sotie nu, âncă nu. silly

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Voua va plece sa va folositi de fete ai dreptate andreea