| Carmen a întrebat:

Baieti, daca va iubiti cu adevarat prietena, o inselati?crying

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori iubesti, ori iubesti pe altul. Nu merge.

13 răspunsuri:
| harciog a răspuns:

Eu nu o insel pentru ca vreau sa ramin cu ea.Ma mai duc cite o noapte pe la altele da-i spun si ei sa nu creada ca o mint sau doamne fereste sa se intimple ceva si sa nu ma gaseasca.Dar de la o vreme si-o trage cu un barman si ma inseala, zice ca nu-i adevarat.Hai inteleg, o face o face, da'de ce ma minteee ca doare al dreakuuuu.

Răspuns utilizator avertizat
| deceeu a răspuns:

Cine zice ca nu inseala pentru ca iubeste e ipocrit! Cine nu inseala, o face pentru ca ii este frica sa nu fie prins! Deci stai linistita ca e ceva normal

| IrinaIvashkov a răspuns:

Eu sunt fata, dar in locul unui baiat nu as face asta. Toti baietii in ziua de azi isi fac prietene doar daca arata bine, si daca gasesc una mai buna o inseala, ei spun ca te iubesc dar te inseala. Niciun baiat azi nu mai spune esti frumoasa, toti trebuie sa-ti spuna acum Oooo ce buna e asta, ce n`as da pentru o noapte cu ea. Vreau sa zic ca colegele mele de clasa se lasa fraierite apoi plang ca sunt inselate sau parasite. Imediat dupa ce ii dai ''acces" la corpul tau te lasa si pleaca si se duc la alta.Baietii, sunt niste cauze pierdute, rar mai gasesti cate un baiat bun.

| romancuta02 a răspuns:

Deci nu inteleg pe unii care zic ca o aventura de-o noapte ar merge? da daca fata ar zice asa? clar ati zice ca-i o curva nu? si cum v-ati simtii sa va zica ca vai ce va iubeste si cand vede un tip dragut hop pe el? ca deh.merge cate-o aventura de-o noapte nu? Asa ca daca nu sunteti pentru o relatie fara minciuni stati linistiti si nu mai incurcati fetele care nu sunt pentru voi.pa

| TeIubesccc a răspuns:

Nu sunt baiat, dar e logic ca daca o iubeste nu o inseala. Probleme in dragoste? sad

| ionutzu94 a răspuns:

Nu as face asa ceva niciodata,

| Jameson a răspuns:

Nas inselao. Dar o mica aventura nu strica. Depinde...

| oo3 a răspuns:

Daaa Depinde cu cine sa o insel cu mama ei

| Tops a răspuns:

Poate o mica "aventura" de 1 noapte...nimic mai mult

| deeDEE1269 a răspuns:

Eu sa fiu sincer da ca la bautura fac multe dar ma refer la bautura sa fiu treaz poate nuhee hee daca ea e mai buna as inselace doar o viata traim

| emanuel94 a răspuns:

Eu in nici intr-un caz nu mi-as insela prietena

| sPIkEhh a răspuns:

Eu cel pootin. nu...