| stejara2 a întrebat:

Cati dintre voi credeti ca iubiti cu adevarat?

Răspuns Câştigător
| sonya69 a răspuns:

DA, sunt convinsa ca iubesc cu adevarat. Simt ca am intalnit persoana potrivita cu care pot sa comunic si care ma intelege si ma iarta pentru toate prostiile mele. Il iubesc pentru felul lui de a fi si pentru felul in care se comporta...CE sa mai zic.

6 răspunsuri:
| AliceHappyGirl a răspuns:

Eu sunt convinsa!

| FucktheSystem a răspuns:

Plin de copii mincinoși mai sus, genu ăla de copii care au tone de „iubiri" pe ani și bocesc după fiecare...că de au iubit cu adevărat. Să fim serioși...
Eu nu și nici nu vreau.

| DeeaMarry a răspuns:

Eu da! Si sunt sigura ca sunt iubita cu adevarat happy. De lucrurile astea iti dai seama in timp, atunci cand soseste persoana potrivita pentru tine.

| Madiitza a răspuns:

Sunt convinsa ca iubesc cu adevarat, dar nu sunt convinsa ca sunt iubita cu adevarat! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu! Sunt cam suviectiv daca e vorba sa ma evaluez pe mine. Aici ar putea raspunde cei care ma cunoesc foarte bine. Insa, sunt de acord cu ideea romanilor (latinilor) ca atunci esti implinit cand il faci pe cel de langa tine sa se simta bine si acesta iti intoarce afectiunea. Cred ca poti spune ca iubesti cu adevarat atunci cand intelegi, cand empatizezi, cand respecti, cand ajuti fara sa cauti avantaje ulterioare, si mai ales, cand dupa 20 de ani de relatie, te poti plimba cu iubitul/iubita de mana prin parc, pe strada si cuvintele sunt UNEORI de prisos ca te intelegi din priviri calde si gesturi pline de afectiune

| lorenamaghet a răspuns:

Eu sunt convinsa ca iubesc cu adevarat big grin