| BuMeRaNg a întrebat:

Pentru baieti:Ce fel de fete va plac... cele slabutze si inalte... cele grasute si scunde? cele blonde, brunete, roscate, vopsite, cele tunse scurt? si mai dati voi alte aspecte despre fata ideala...argumenta-ti...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

precum spunea un savant grec de origine elena :
< Nu trebuie sa catalogam femeia dupa, sau dupe?, aspect! Femeia este mama, sora, iubita, sotia, amanta si doamna prefesoara! luatiiiii aminteee fiiiiloooor!

9 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

Imi plac sa fie medii. adica sa nu fie nici ca si un schelet dar nici ca un butoi. Daca ele ne accepta asa cum suntem noi, atunci si noi le vom accepta. Trebuie sa ne acceptam ca sa avem fericire. Daca todeauna ne criticam unii pe altii(gen: uite ce grasa e aia. sau ce par are aia/ala etc.)atunci unde ajungem?!

Mie imi plac fetele normale, rafinate, elegante, cu sex-appeal gen Albetrina Ionescu de la Televiziunea Nationala: http://www.google.ro/......tp?/search

Fata Ideala Nu Exista! Idealul e imaginar, el nu poate fi atins pentru ca nimeni nu-i perfect! Si in Soare sunt pete.

| alexdop21 a răspuns:

Sincer sa fiu mie imi plac fetele cu sanii mari dar nu extra mari da? nu conteaza culoarea parului atata timp cat e cret, apoi trebuie sa fie o fata care sa fie isteata dar nu smart ass si sa stie sa se adapteze, nu cred ca mai e nevoie sa spun ca nu e ok pentru nimeni sa fie grasa, mai ales prietena mea(si daca stau bine si ma gandesc nu am avut prietene grase)! cam atat, daca mai e ceva da-mi mail

| BUBULINA a răspuns:

@alexdop21
tu vrei vrei femeia perfecta rolling on the floor

adevaru e ca nu ne costa nimic sa visam, mai greu e sa ne trezim

si daca e slaba si dupa 2 ani de stat cu ea se ingrasa, ce faci?
iti dau papuci?laughing))

| AllenTJ a răspuns:

Fete slabutze nu prea inalte, brunete sau blonde, parul nu prea scurt nu prea lung, desteapte si cu chef de viata happy, atata imi trebuie mie laughing

| eu_stie_tot a răspuns:

Nu-mi plac fetele foarte slabe chiar daca sunt inalte sau scunde. Sincer la o fata ma uit intai la fata si apoi la fund sau la sani. Parul nu prea conteaza atata timp cat nu e dat pe spate. Nici culoarea ochilor nu prea conteaza daca fata e draguta dar prefer albastri sau verzi. Si da fata ar trebui sa fie desteapta. Ah da si prefer fetele care au un zambet frumos si care sa nu fie agresive, dar sa fie sociabile. Cam atat. Daca cunoasteti pe cineva cu descrierea de mai sus (de preferat fata sa fie) anuntatima
P. S. numi plac fetele care se vopsesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie scunda 1.50 maxim, sa aiba cel putin 90 de kg, sa fie vopsita, sa fie cheala dar vopsita, sa respire greu laughing si sa care bagaje laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mie numai bunalaughing

| grigor a răspuns:

Pentru mune fata ideala este acea fata cate tine la mine.care ma iubeste, sa nu fie una slaba si plina de fite, mai bine blonda si plinuta dar sa stiu ca vom trai linistiti cu multa iubire si dragoste unul penrtu altu, de aceea imi plac fetele mai plinute.

| grigor a răspuns:

Pur si simplu fetele mai grasute imi plac