| Alessya_9687 a întrebat:

Ce fete va plac? Blonde, brunete, roscate? buzele subtiri sau senzuale? Inalte, scunde? Grase, slabe? funditaAA

Răspuns Câştigător
| ELITE00BAT a răspuns:

Blonde-brunete buze senzuale 170m nici slabe slabe si grase 85 50 85

6 răspunsuri:
| Bubuu a răspuns:

Eu sunt fata...dar pot spune.

Satena,ochii verzi, buze subtiri, inalta şi slabă. Aşa îmi place mie.

| HappyCandy a răspuns:

Imi plac mai mult fetele blonda dar si brunete sunt dragute, buzele parca sunt mai frumoase senzuale dar nici chiar asa
http://www.pestele.info/......0pupic.jpg
Mai dragute sunt cele medii si slabe.Dar in general aspectul nu e foarte important.

| ๔ღILoVeRaPღ๔ a răspuns:

Brunete,buze subtiri doar nu esti pitipoanca, si inalte dar si scunde=normal, bine facuta rolling on the floor)

| StopTheWar a răspuns:

Brunete,subtiri,nici prea inalte nici prea scunde,buze senzuale,fidela,sincera,manierata, stilata, fara fite.

| RoxyyEvidentt a răspuns:

Cu toate ca s fata
nea raspuns:blonde, buze senzua; a, inalte(da nu ca moni)slabe
am rasp pr
funitza

| sarfwall a răspuns:

Fata ideala blonda senzuala ialta slaba si desteapta =) funda