| LCD a întrebat:

Pentru baieti :
Ce gen de fete va raman in inima chiar si dupa despartire?
(nu trebuie neaparat sa o iubiti)

8 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Daca n-o iubeste n-are cum sa ii ramana in inima... logic, nu?!

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

@fanta, georgika ti-a dat replica in locul meu!

Ca sa-ti intre ceva in inima trebuie sa iubesti, altfel ramane doar o amintire oarecare!

| George1510 a răspuns:

Pentru a-mi ramane in inima trebuie sa o iubesc (daca nu o iubesc imi ramane in minte) Nu imi trebuie mari frumuseti ci fete simple, iubitoare, (fara parashute ca sunt satul), prietenoase si in ultimul rand... feminine

| LCD explică:

I'mPerfect(a)!, ce e asa logic?
poate sa-i ramana in inima si fara sa o iubeasca.
poate o pastreaza acolo ca o amintirea frumoasa, poate de exemplu se gandeste cat de mult l-a iubit si zambeste (fara ca el sa o iubeasca)
etc

| cristina a răspuns:

Cred ca alea care arata bine. vor fi mereu o tinta buna pentru baieti

| IRI_5028 a răspuns:

Fetele care merita. Dar de alea nu te desparti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Alea care nu se lasa sarutate usor

| alexlee a răspuns:

In afara de vagabontele.