| HaHaHaXD a întrebat:

Pentru baieti: Ce parere aveti de fetele cu tenul putin mai inchis [natural]? straight face Adica cu tenul masliniu.

10 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Tiganci =>boraturi

| yly90 a răspuns (pentru lolly):

Mi se pare ca vorbesti ca se te afli in treaba.eu sunt putin mai creola si chiar imi place cum sunt aa si app nu sunt"tiganca, boratura"..si pana la urma nu inteleg ce ai cu tigani si ei sunt tot oameni.Cred ca daca tipa un tigan la tine te pisi fara sa te treacawinking.

| GoguSteriade a răspuns:

Nu imi plac tigancile.

| ForeverWarrior a răspuns:

Daca e natural sunt frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tenul conteaza ci cum gindeste.

| MauiNight a răspuns:

Tiganii nu sunt maslinii ci maronii happy
Tenul masliniu natural este frumos si mai ales ca fata sa aiba ochii albastrii-verzui inchisi e si mai super.

| flaviu1990 a răspuns:

Sunt fete de fete si se uda repeda la pasarica happy

| Bbyblue16 a răspuns:

Si eu sunt creola :X Si baietilor (majoritatea) le plac mai mult fetele mai inchise la culoare (nu foarte mult) decat cele albebatting eyelashes. De aceea f multe merg la solar. Mie una imi place fff mult faptul ca sunt mai creola :X

| SiLLent a răspuns:

Lolly esti cam rasist de felul trau tigani or fi ei cum sunt dar asta nu inseamna ca noi suntem mai dregi vezi ca suntem la fel de pR0st| ca ei toti suntem egali asa ca taci

| Andrei_Mircea_1998 a răspuns:

Sunt ok.