| Ione_Ionela_1993 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar o pereche de portjartiere si as vrea sa stiu cat costa, nu trebiue sa fie neaparat de firma.cat costa de la un magazin de lenjerie normal! Multumesc!

4 răspunsuri:
| RetardedRacoons a răspuns:

Gasesti si pana in 100 de lei iti raman bani si de prezervative.

| Ione_Ionela_1993 explică (pentru RetardedRacoons):

Era doar o simpla intrebare despre lenjerie, dar vad ca unii se gandesc mult mai departe

| RetardedRacoons a răspuns (pentru Ione_Ionela_1993):

Pai e crima curata sa lasi pe cineva sa te vada imbracata asa si sa nu ajungi mai departe ce naiba.

| RzVq a răspuns:

Nu stiu sigur dar presupun ca e in jur de 20-100lei