| anonim_4396 a întrebat:

Pentru baieti:ce va place la o fata la aspectul fizic(si nu vreau chestii gen conteaza personalitatea ...)-gen nu o cunoasteti...dau fundalove struck(a si ce ati prefera sanii sau curuuu-daca ati putea alege un singur lucru?happy

6 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

Pai normal, ca doar astea sunt cele mai importante lucruri la o persoana, nu caracterul, modul in care gandeste, personalitatea.
Nu ma mir daca peste ceva timp vii si ne spui "Prietenul meu mi-a dat papucii. Oare de ce?!"

Răspuns utilizator avertizat
| NuamnumesuntANM a răspuns:

Eu sincer fundul big grin pentru mine sanii nu conteaza si fata sa fie slabutabig grin da am una in clasa:X:X:Xlove struck

| Gabryel98 a răspuns:

laughing
Ce sa zic, formele conteaza!
Eu unul nu vreau 90, 60, 90 dar na asa cate oleaca din fiecare!
Eu as prefera saniiwinking

| NeimaginabilA a răspuns:

Changing sex to: Male
Eu vreau ca sa arate cat mai stearsa si naturala as prefera ca sanii si ehmm curu sa stea unde le este locul, sub haine.

| Mariusica369 a răspuns:

In afara de sani si cur as mai adauga mersul, vocea, si cat de cat vestimentatia!happy