| IuliaAkaTrixxie a întrebat:

Intrebare pentru baieti:Ce conteaza mai mult la o fata? Aspectul sau inteligenta?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faza asta e discutabila
aspectul defineste sa zicem durata in care un baiat realizeaza ca ii place de o fata, iar inteligenta reprezinta substatul pe care il descopera sa zicem mai incolo (minim vreo luna)

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu nu am treaba cu fetele sunt ca niste persoane simple care au 2 picioare 2 maini un cap si corpul, cine doreste o prietena decide.

| Libelle a răspuns:

Degeaba e frumoasa ca o zana si cand incepe sa vorbeasca il intrece pe ala cu ``toate fietele sa apileze la mine!``

| wildthing a răspuns:

Ideal este ca femeia sa fie si frumoasa si desteapta, dar daca trebuie sa aleg intre aceste doua calitati, parca mai degraba as dori-o pe Daniela Crudu decat pe Teo Trandafir. happy Deci, desi toate mironositele de aici ma vor considera superficial, aleg sa fiu sincer... cea mai importanta calitate la o femeie, este frumusetea. Intre noi fie vorba, totusi sa nu fie chiar retardata. happy

| ionika17 a răspuns:

Normal ca prima data te uiti la aspect. Dar mai mult conteaza inteligenta.

| Mihai7best a răspuns:

Ce e in interiorul ei, dar sa nici nu arata ca moartea sa fie "decenta" daca intelegi la ce ma refer

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Sa fie buna la pat...tongue

| supergeniu a răspuns:

Intelingenta ...cred

| mariohardy a răspuns:

Ambelele conteaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligenta

| TheLostAngel a răspuns:

Dupa parerea mea ambele ca nu poti sta nici cu una urata dar nici cu un mai putin inteligenta

| fuzzy a răspuns:

Eu cred ca stii deja raspunsul, normal ca aspectul, si ce zic aia de joc ca *** inteligenta, te mint sa nu para obsedati. Daca nu te-ai nascut frumoasa asta e.Si vorbesc aici de 99% dintre baietii, tot timpul exista si exceptii.

| Anto0208 a răspuns:

In primul rand mentalitatea si felul ei de a fi, apoi inteligenta si in ultimul rand, aspectul. O fata trebuie sa stie sa se comporte, sa fie sensibila si iubitoare.