| smileyface_4718 a întrebat:

Pentru baieti conteaza chiar asa de mult formele fetei?
Ar putea sa paraseasca o fata pentru alta cu sani mai mari, sau fund mai bombat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ar trebui sa conteze in primul rand ochii fetei sunt cei mai importanti happy Si la urma urmei degeaba e "buna" faca e urata.
La fetele cu forme frumoase baetii cauta sa fie satisfacut din punct de vedere social si sexual happy.
Sa nu te simti niciodata inferioara pentru ca nu ai forme, asa vei stii sigur ca persoana care te iubeste nu-ti iubeste mai mult formelehappy

Scuza-ma daca nu faceai referire la tine happy. mult succes

12 răspunsuri:
| liz23 a răspuns:

Da..in cazul incare relatia nu este solida

| xibalba a răspuns:

Daca la mijloc sunt sentimente profunde, sigur nu. Daca e o relatie superficiala, totul e posibil.

| albastrel a răspuns:

hee hee adevarul este ca da se poate intampla asta.hee hee

| rebeca a răspuns:

Daca o iubeste nu o paraseste doar o inseala cu domnisoara sau doamna a carei forme il atrag...(bineinteles daca are sanse la ea).

| Viuvi a răspuns:

Eu zic ca raspunsul baiatului la aceasta intrebare cantareste mai mult decat raspunsul fetei tongue
Am veri de 20 respectiv 21 de ani.Amandoi mi-au spus ca daca o fata are sanii mici o strica f rau! Fundu mai treaca mearga.De aici tragi ce concluzie vrei tu sa intelegi...

| snepy a răspuns:

Nu

| nutzu' a răspuns:

Unele fete nu stiu sa aprecieze faptul ca nu sunt,, foarte frumoase''.
Sa stii ca asta e un avantaj...pentru ca atunci cand vei fi cu cineva ve stii aproape sigur ca te iubeste sincer si nu e cu tine doar pentru. sex...bineinteles...daca nu esti foarte bogata pentru ca atunci ar putea fi interesat doar de bani...atunci ramane sa il supui unor incercari.

Pa pa.

| stefytm a răspuns:

Toti barbatii vor ca partenera lor/ prietena sa arate f bine dar nu se poate la toti din pacate! asa si cu barbatii toti vor sa nu aibe burta sa nu fie grasi ori prea slabi insa asa suntem da-ti de la dumnezeu!

| RappK a răspuns:

Da.laughingse intampla foarte des astalaughing...

| grigorutz a răspuns:

Daca e baiat nu, daca e un porc sau afemeiat da. Deci ai grija tongue

| Rrrretarded a răspuns:

Mai...nu conteaza neaparat formele fetei... daca iti place de fata respectiva prin comportamentul ei si felul ei de-a fi si o iubesti cu adevarat aspectul fizic conteaza un pic mai putin... dar este totusi si el un factor important

| sian a răspuns:

Depinde la ce vrea acel baiat sa ajunga! daca e vorba doar de atractia sexuala se uita numai la formele ei, daca vrea ceva serios se uita la suflet, ochi si alte cele ce nu tine neaparat de forme