| Meineherz a întrebat:

Pentru BAIETI! Cum poti arata unui baiat ca esti fata serioasa dar in acelesi timp gingasa? Fudita asigurata celui mai complex raspuns!;-)

Răspuns Câştigător
| Narfundo a răspuns:

Am sa iti raspund la aceasta intrebare doar prin niste cuvinte: Emotie,stabilitate psihica,drama, iubire, prosperitate, singuratate, inteligenta si comedie.Incearca macar jumatate din aceste cuvinte sa le introduci in viata ta si vei fi asa cum iti doresti.

48 răspunsuri:
| DeeaMarry a răspuns:

O sa iti raspund si eu, chiar daca sunt fata.
Cea mai buna cale prin care poti impresiona un baiat e sa te porti natural, sa nu te prefaci. Adevarul iese la iveala intotdeauna.
Nu iti face griji, or sa te observe eiwinking.

| Bianca1864 a răspuns:

Scuze ca rasp la intrebarea asta, avand in vedere ca e adresata baietilor dar cred ca ar trebui sa fii tu insuti. daca chiar esti asa cum spui sigur va remarca.succes!

| Meineherz explică (pentru Bianca1864):

Nu trebuie sa te scuzi, dimpotriva iti multumesc ca vii cu o parere, da asa sunt eu, doar sa nu dau senzatia de "fata rece" cu atitudinea aceasta. Radem, glumim dar nu sunt genul care sa permita obraznicii. Multumesc Bianca!

| Bianca1864 a răspuns (pentru Meineherz):

Am citit rasp care i l-ai dat lui Alexu51 despre faza cu amicii.asa a fost si la mine.eu chiar sunt,, fata rece,, deoarece imi plc.mi se potriveste.si acum sunt cu el! deci, fiecare are atitudinea lui, si nu trebuie schimbata.bine la mine fata rece e cu cei de care nu imi pasa, pentru ca in grupul meu, sau cu el mai ales, o las mai moale.succes si ma bucur ca te-am ajutat, sper ca te-am ajutat big grin

| Meineherz explică (pentru Bianca1864):

Multumesc Bianca! Apreciez. :-)

| Bianca1864 a răspuns (pentru Meineherz):

Cu multa placere, sper sa iti iasa.dar am o intrebare, ai zis ca vine o saptamana, de cat timp nu l-ai mai vazut? daca nu e prea deplasata intrebarea...

| Meineherz explică (pentru Bianca1864):

E venit de o saptamana. Anul trecut, de anul trecut.

| Bianca1864 a răspuns (pentru Meineherz):

Asta da coincidenta! eu am tinut legatura cu el prin mess, pentru ca eram in tari diferite, iar sa vb la tel e mai greu.totusi relatia de prietenie, a ramas la fel, iar acum am trecut la urmatorul nivel...tu cum ai tinut legatura?big grin

| Meineherz explică (pentru Bianca1864):

Traiasca Yahoo Messenger! Pai sa stii ca la fel. Cam mare coincidenta, dar uite ca se intampla. Pot zice ca te inteleg perfect!

| Demonull a răspuns:

Ai ceva din gingasia unui elefant nu?laughingScuze nu m-am putut abtine laughingPai fii tu, sigur esti fata serioasa si fata gingasa in acelasi timp deci Succes.

| Meineherz explică (pentru Demonull):

Gingasia unui elefant? Vezi e exactul genul de "remarca obraznica" pe care nu le admit. Oricum multumesc!

| Alexu51 a răspuns (pentru Meineherz):

Acum sti de ce m-am abtinut.

| Meineherz explică (pentru Alexu51):

Ca sa comenteze altul. Desigur.;-)

| Alexu51 a răspuns (pentru Meineherz):

Ahh tu interpretezi doar partea proasta a raspunsului si te folosesti de fiecare detaliu.

| Meineherz explică (pentru Alexu51):

Nu e chiar rau, nu?;-)

| Demonull a răspuns (pentru Meineherz):

Ei am zis scuze.Nu te umfla in pene.

| Meineherz explică (pentru Demonull):

Acceptate. Take it easy!

| Bianca1864 a răspuns (pentru Meineherz):

Chiar ca e mare coincidenta! poate va merge pana la capat si veti fi impreuna.acum ca sa nu o mai lungesc pentru ca sincer sunt foarte curioasa, el de unde vine?

| Meineherz explică (pentru Bianca1864):

Germania. Al tau?

| anaxyz a răspuns (pentru Demonull):

Lovitura sub centura

| Bianca1864 a răspuns (pentru Meineherz):

E uite de aici se duc coincidentele.al meu vine din irlanda.

| Demonull a răspuns (pentru anaxyz):

Da da laughing

| DimLight a răspuns:

Ii faci un oral, gingaj si un handjob.

| Ro0oBerT a răspuns:

Cand esti in preajma lui si este plictisit s-au suparat fa-l sa zambeasca dar cu glumite bune nu proaste, iar ca sa pari serioasa ii spui si tu ca are ochi frumosi ca arata bine. etc. Sper ca te-am ajutat.

| Alexu51 a răspuns (pentru Ro0oBerT):

In orice caz daca o place va rade chiar daca glumele nu sunt foarte reusite.Am vrut doar sa adaug,

| Ro0oBerT a răspuns (pentru Alexu51):

Corect, mersi de obiectie happy

| Meineherz explică (pentru Alexu51):

Unui baiat ii place de mine, m-a invitat la o prajitura si cum nu e frumos sa refuzi, ba chiar mi-a zis ca m-am facut frumoasa. Sunt mici tachinari intre noi, dar cred ca privirile zic totul...Si mereu vrea sa ma imbratiseze.

| Alexu51 a răspuns (pentru Meineherz):

Oricum daca este ca toate celelalte relatii dupa o saptamana sunteti necunoscuti.In orice caz te place.Considera ca m-am abtinut sa zic ceva porcos.

| Meineherz explică (pentru Alexu51):

Este vorba de 1 saptamana(a venit in vacanta), ne cunoastem din copilarie, uite amandoi am crescut si asta e, suntem doar amici, el da semne ca vrea o eventuala relatie. M-am facut inteleasa acum? :-)

| Alexu51 a răspuns (pentru Meineherz):

Da inca de la inceput doar te tachinam nu trebuia sa te superi crying. Daca este o vacanta probabil ca vrea doar sa nu-l uiti dupa ce va pleca.

| Meineherz explică (pentru Alexu51):

Nu am motive de suparare, stai linistit. Am vrut sa intru "in aria voastra". Multumesc de parere! :-)

| Alexu51 a răspuns:

Scrii mare pe o pancarda ca esti o fata serioasa si gingasa sigur o sa vada ce-i areti.

| Meineherz explică (pentru Alexu51):

Asa-i?;-)

| Alexu51 a răspuns (pentru Meineherz):

Nu.Pur si simplu fi tu insati nu merita sa te schimbi pentru un baiat lui o sa-i placa asa cum esti daca chiar te place.

| Meineherz explică (pentru Alexu51):

Am inteles. Ma refeream la acel respect pe care vreau sa-l primesc. Serioasa in sensul in care am niste limite, pe care nu vreau sa le intreaca nimeni.

| Alexu51 a răspuns (pentru Meineherz):

Cand le intrece da-i una de so tina minte si sa nu o mai faca.

| Meineherz explică (pentru Alexu51):

Zis si facut! happy Multumesc :-)

| Alexu51 a răspuns:

Acum daca imi permiti o intrebare de la mine pentru tine.Noi BAIETI cum vreti sa va impresionam? Nu raspunde daca este prea exagerata.

| Meineherz explică (pentru Alexu51):

Simplu. O persoana care iti ofera respect, care stie sa astepte dupa tine, care nu renunta cu una cu doua, doar ca fata stramba putin din nas la inceput. E greu?

| Alexu51 a răspuns (pentru Meineherz):

Nu dar fetele din ziua de azi se uita doar dupa genul Bad boy.

| Meineherz explică (pentru Alexu51):

Uite eu sunt exceptia. "Bad boys" imi provoaca doar repulsie, nimic mai mult.

| Alexu51 a răspuns (pentru Meineherz):

Aham.Dar tu esti tu eu nu te cunosc.

| Meineherz explică (pentru Alexu51):

Ce coincidenta!;-)

| Alexu51 a răspuns (pentru Meineherz):

Wow incep sa nu mai inteleg nimic despre ce este vorba aici.La ce te referi prin coincidenta la mine?

| Alexu51 a răspuns (pentru Meineherz):

Ma rog daca vrei te las in pace.happy

| Meineherz explică (pentru Alexu51):

Nu ma intelege gresit, nu ma deranjeaza ca X si Y isi dau cu parerea, conditia este sa respecte limita bunului simt. Si ironia e exclusa.

| Meineherz explică (pentru Alexu51):

Ai zis nu ma cunosti, iar eu am zis "ce coincidenta", nici eu. :-)

| Alexu51 a răspuns (pentru Meineherz):

Ma gandeam ca la asta te referi.Nu te inteleg gresit doar credeam ca am vorbit prea mult si te deranjeaza deja.happy