| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti despre fetele care mai multe simpatii ("pun ochii" pe mai multi baieti), doar atat, nu se ajunge mai departe? Funda celui mai complex raspuns...

Răspuns Câştigător
| kagome17 a răspuns:

Dupa parerea mea acelea nu sunt fete serioase....azi e cu unu maine cu unu.
daca sta cu un baiat si dupa nu o mai atrage cu nimic ii da papuci si se duce la celalalt, ele nu stiu sa iubeasca. doar sa raneasca

1 răspuns:
| adelaadelaadela a răspuns:

Pai... nu e bine sa te incurci cu o asemenea fata. cunosc si eu un asemenea specimen, si sincer nu prea sunt incantata de ea... adica nu o suporthee hee.