| TaraXdd a întrebat:

Pentru baieti...preferati fetele slabe, slabe sau cele care au ceva forme(bulane, fund, pieptlaughing)?thinking

10 răspunsuri:
| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Cica "preferati fetele slaba, slabe sau cele care au ceva forme"rolling on the floor.
Poate grase, slabe sau cele care au ceva forme.
Eu unul prefer fetele cu ceva la mansarda si fara fite de diva.Aspectul nu prea conteaza, dar nici asa exagerat sa zici cand fac sex zici ca ma bat cu o purcica!

| Ecea a răspuns:

Ce relevanta are?
O prefer pe aia care gandeste...

| vipande11 a răspuns:

Poate sa fie din aur fata daca nu te intelegi cu ea

| thekida14 a răspuns:

Ii ceva clar ca le place cu forme. acum sa fim realisti laughing la ce baiat nu le plac fetele "bune"winking?

| Vasy10 a răspuns:

O fata cu forme aproape de 90-60-90 cam peacolo dar nu pre cont dar sa fie de-o seama cu mine

| AnonimB a răspuns:

Hmmm thinking Sincer fiecare dupa bunul plac
big grin prefer fetele cu forme desi nu e exclus sa ma indragostesc si de o fata slabutawinking

| TheDubstepMan a răspuns:

Nu conteaza cum arata o fata acest lucru mi-l spune mereu profesoara :,, Frumusetea este relativa``.

| arvamircea a răspuns:

Poi cele slabe cu formerolling on the floor

| Mihaita1990 a răspuns:

Cele cu bulane, fund, pieptlaughing

| jucator a răspuns:

Forme mari(nu exagerat) slaba(da nici chiar oase) piept marerolling on the floor fund mediu pentru numajudeca