| elutzagty a întrebat:

Pentru baieti... ce preferati fete slabe, slabe sau fete numai bune adica cu bulane chestii.alea alea,,,,

Răspuns Câştigător
| johngregory a răspuns:

Pentru "convietuit" prefer o persoana cu care pot discuta, nu conteaza infatisarea.Dar e drum lung pana atunci, acum ma rezum la zbenguit de preferat numai "bune", nu imi plac anorexicele, prefer o fata mai bulanoasa cum zici tu.

1 răspuns:
| eXtreme21 a răspuns:

Depinde de fata, pentru ca poata sa aiba de toate, daca nu are caracter tot degeaba.Asa ca mai bine prefer una slaba si de treaba decat una buna si cu fite.
Sper ca am putut sa te ajut.

| johngregory a răspuns (pentru eXtreme21):

Pentru "convietuit" prefer o persoana cu care pot discuta, nu conteaza infatisarea.Dar e drum lung pana atunci, acum ma rezum la zbenguit de preferat numai "bune", nu imi plac anorexicele, prefer o fata mai bulanoasa cum zici tu.