| Victoria a întrebat:

Baieti, preferati fetele inalte sau fetele scunde?

Răspuns Câştigător
| CevaNormal a răspuns:

Se stie ca fetele inalte o sa aiba cel mai mare succes la baieti, la fel ca si baietii mai inalti si sportivi. Insa cind iubesti pe cineva nu conteaza inaltimea.

43 răspunsuri:
| yellowalien a răspuns:

Bravo, alex, imi place raspunsul tau... happy

| Victoria explică:

@Catalin: eu am 1. 55
@Mihutz: eu nu m-as uita la un baiat scund pentru ca el nu imi poate oferi acea protectie pe care o vor toate fetele.

| daii a răspuns:

Fetele potrivite as zice eu.Nici foarte inalte.si nici foarte scunde.Nu poti avea tu ca fata 1. 90 si baiatul 1. 80 te asigur.sau.un baiat sa aiba 1. 90 si o fata 1. 50. dar oricum mai repede varianta a2-abig grin.

by daiiwinking

| Ana a răspuns:

Eu sunt fata da imi dau si eu q parerea big grin cred ca fetele inalte sunt mai mult placute d baieti happy
bine zic asta pentru ca eu am 1, 70 la doar 16 ani dar infine nu conteaza, oriqum tot fetele inalte raman la puterewinking laughing

daniela
| daniela a răspuns:

Doamne ce intrebare... are vreo importanta daca doua persoane se iubesc cat de scunde sau inalte sunt sau cate de grase sau slabe?

| daniDeeDee a răspuns:

Normal ca fetele inalte.

| Raiden a răspuns:

Scunde dar nu prea scunderolling on the floor.

| Supradoza.De.Vise.Interzise a răspuns:

Ce stupid!
Nici fetele nu aleg baietii dupa inaltime!
Daca iti plac o persoana nu mai te uiti la defecte, daca are 1 87 si tu 1 75 ps: eu nu consider un defect sa fi inalt!

| night_crawler a răspuns:

Prefer fetele care stiu sa faca din iubitul lor cel mai important om de pe pamanthappy.nu conteaza inaltimeawinking

| r8driver a răspuns:

Tu ce analtime ai?

| r8driver a răspuns:

A-mi plac fetele cam la 1, 55.

Esti multumita

| r8driver a răspuns:

A-ti spun eu ce are an interior { ORGANE }

| sTeFaN. a răspuns:

Pffff, si astea inalte si astea scunde...nu am o preferinta fixa.

| VladRO a răspuns:

Fetele inalteeee big grin

| Gexu a răspuns:

Presupun ca inaltimea nu conteaza dar daca ar aprecia una din aceste doua chesti, ar prefera o fata inalta happy bye:*

| danaalexa a răspuns:

G

| nutzu' a răspuns:

Daniela are dreptate...sentimentele nu au legatura cu inaltimea...

| teodorus a răspuns:

Putin mai scunde decat mine.

| Mihaic93 a răspuns:

In general... un baiat trebuie sa fie mai inalt decat o fata, tu ai sta cu un baiat mai scund ca tine?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intrebarea este foarte buna! Pana la sentimente, trebuie sa te atraga fizic persoana respectiva! Eu prefer minionele mi se par super sexy... tongue Dar asta nu inseamna ca nu pot place si o fata inalta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai scunde decât mine. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer o fata ceva mai inalta... daca mai e si creata e perfectwinking dar nu e obligatoriu sa fie 90-60-90...depinde si ce are in interior...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Analphabet...laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferintele si gusturile sunt tratate diferit de catre fiecare individ in parte, prin urmare nu exista un raspuns la aceasta intrebare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Feteleinalte

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 1, 50crying...si nu cred ca o sa mai cresc in inaltimecrying

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentr mine orice fata pot avea, eu ca baiat 1. 90, nu-mi faci griji pentru fata dar sa nu fie mai mica de 1. 65!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu sunt mica de inaltime, dar baietii ma plac.nu cred ca asta conteaza, chiar daca prima data conteaza si aspectul fizic.trebuie sa fi draguta si inteligenta...consider ca baietii care vor de la o fata doar sa fie inalta si sa arate bine ca sunt cam fraieri.trebuie sa arati bine dar nu numai asta cont

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt fata am 1. 70, 15 ani si cred ca sunt mai placute cele mai inalte. ma simt super. e bine sa fii inalta