| 20girl a întrebat:

Pentru baieti.
Voi cat ati fi in stare sa asteptati dup o fata pana se culca cu voi? happyhappyhappy Dar asa sincerwinking si motivati raspunsul, va rog. Multumesc.
(Mai mult de un an asti astepta?)

Răspuns Câştigător
| Pho3nix a răspuns:

Astept oricat timp este nevoie.
Astept pana ea este pregatita si isi doreste cu adevarat acest lucru.

11 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Tu te culci, nu faci dragoste?! Pai atunci ce asteapta privilegiatul?! >>> sa treci de 14 ani, sau ce?! Pai acu vreo 3 zile numai ce s-a laudat una mica ca a asteptat-o unul vreo 2 ani! Nu prea e in regula ceva pe acolo, la tine!

| Bacemi a răspuns:

As astepta cat e nevoie pentru ca fata sa vada ca nu am intentii ascunse. Cu siguranta nu va dura mult, pentru ca isi va da seama repede cum sunt eu. Depinde de situatie. Daca ea e virgina e si normal sa astept pana se simta ea pregatita fara sa fie constransa. Daca nu e virgina normal ca mi-as pune intrebari daca nu vrea sa avem relatii sexuale. Si apoi sunt si cazuri in care tu o crezi virgina iar ea de fapt e experta. Oricum mi-as da seama cu cine am de-a face deci nu as putea sa fiu surprins. Daca merita fata sa o astept o voi face oricat va fi nevoie.

| CevaNormal a răspuns:

Pai depinde de varsta si de imprejurari, dar daca se i-a in general, indiferent de varsta atunci sigur ca da, si chiar mai mult, intelegi? incearca sa abordezi chestia asta mult mai simplu si mai usor

| madalicious a răspuns:

Gabriela da` ce-au mai sarit baietii astia la raspuns!laughing)

| lacrimi a răspuns:

LOL!? Dar cine spune ca trebuie sa stai cu o fata, ca sa te culci cu ea? Ce Dumnezeu pentru asa ceva te duci la casa cu felinare rosii...

| deleuandrei a răspuns:

Da eu sunt unu din astea am doi ani de cind ma intilnesc cu o fata si inca nu am avut relatii sexuale (am 18 ani) dar sunt fete si pentru sex nu intocmai persoana iubitawinking

| motanelul a răspuns:

Eu ca prietena mea suntem impreuna de 1 an eu am 19 ani iar ea 16 ne intelegem super bine si o sa o astept pana cand se simte ea pregatita sa facem pasul asta.

| 20girl explică:

Multumesc pentru raspunsuri baietihappy
si daca asteptati asa mult timp nu exista riscul sa cadeti prada tentatiei si sa le inselati intre timp? happy

| cata008 a răspuns:

Daca o iubesc, as asteptao oricathappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am asteptat un an jumate ...ca dupa ink un an jumate sa regret asta ...nu prea as mai astepta acum dupa nimeni de fapt nu as mai incerca sa fiu cu o fata mik ...am ajuns la vorba prietenului meu cel mai bun..."le iei le cresti si apoi vezi ca sunt niste panarame"

| coxy a răspuns:

Sunt cu o fata de 6 luni si inca nu am facut dragoste.Imi doresc foarte mult insa ea nu e pregatita pentru asta.As fi in stare sa astept multa vreme, chiar mai mult de un an pentru ca o iubesc si vreau sa fie a mea toata viata, nu stau cu ea numa sa facem sex ci din mai multe motive, asa multe ca nu as avea loc sa le scriu in acest raspuns