| DSGline a întrebat:

Buna voi asteptati scoala? Eu o astept...
Motivati-va raspunsul de ce da se de ce nuwinking
Fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| TeoPT a răspuns:

Nu aștept să înceapă nici o școală, îmi bag ceva în ea de școală.
De ce? Fiindcă simt că abia ieri am dat examenele și am terminat cu tot stresul, simt că aproape toată vara a trecut atât de repede și n-am prea apucat să fac nimic din ce mi-am propus. Ce motiv am să vreau să înceapă școala? Că intru într-a IX-a, colectiv nou, prima zi de liceu bla bla bla? Nu mersi laughing

Baftă

10 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

Eu n-o aştept pentru că m-am săturat de ea!

| aliceinchains a răspuns:

E simplu de ce nu vreau. Nu vreau sa am de invatat, de scris, de trezit la 6 dimineata...

| Ramonaaaa a răspuns:

Buna!
Si da,si nu.O astept pentru ca vine liceul,de abia astept sa imi cunosc colegii, sa vad alta viata, alte orizonturi.Nu prea vreau sa inceapa,pentru ca, eu fiind la un liceu mai bun, sunt stresata ca nu voi face fata programului si cerintelor de acolo plus ca m-am obisnuit cu aceasta comoditate de vacanta :X.

| Biby a răspuns:

Buna!
Nu o astept deloc.Pentru ca trec in a 5-a,multe teme,de invatat, note mici, trezirea la 5:30-6:00.Dar vreau sa vina ca sa ma intalnesc cu colegii,sa facem prostii in pauze, sa radem, sa-l bat pe un coleg de-al meu care ma enerveaza laughing etc.

| Anna_2215 a răspuns:

Pai astept scoala pentru ca ma intalnesc cu o gramada din scoala, ne radem foarte mult in pauze, o sa fie o gramada de intamplary funny :X:X:X nu astept pentru ca vor fi teze, testechatterbox cam atat. funda?

| Criss96 a răspuns:

Eu astept scoala pentru ca trec a 9-a sh vreau sa vad cum e viata de liceu, prieteni noi, profi enervanti chiuluri fite etc.

| koopman a răspuns:

Eu abia astept savina scoala pentru ca ma intalnesc cu colegii, discutam, iesim pe undeva prin parc. Funda?

| meedanyy a răspuns:

Da ca sa imi cunosc noi colegi din a9alove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea! Cand o sa mai am timp de TPU si de toate placerile mele? Nu sunt o fire sociabila deloc, deci chiar ma sperie noii colegi. La fel ca provocarile in general.

| FlorinAdrian a răspuns:

Sincer nu o astept ca imi place la tara dar intr-un fel o astept ca m-am cam plictisit