| BuggsBunny a întrebat:

Asteptati scoala cu nerabdare?
Motivati raspunsul tonguetongue

Răspuns Câştigător
| nobody_9468 a răspuns:

Partial. Mi-e dor de unii colegi care n-am avut ocazi sa-i vad prea des vara asta si de nebuniile care le facem prin pauzehee hee.
Insa cand ma gandesc ca voi avea un program foarte incarcat si ca n-o sa mai am atat de mult timp pentru mine parca nu sunt atta de nerabdatoarehappy.

Bafta.

7 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Absolut.Ma da nerebdarea afara din casastraight face
Nu m-as supara daca ar mai tine vacanta vreo trei luni de zilehee hee

| andrei a răspuns:

Da si nu

nu-s la scoala sa motivez:p

happy

| zozolyyop a răspuns:

Poi intr-un fel debea astept intr-un fel nu mi-e dor de colegii mei de nebuniile pe care le facem. copiem impreuna ne ajutam unii pe altii... si o sa chiulim si impreuna pe de alta parte nu vreau sa-i avd fata lu diriga laughing si sa am teme multe da asta e oricum sper sa am si pentru mine timp happy

| elena17pb a răspuns:

Doar de prima zi.doar sa te vezi cu colegii atat

| anghelbogdan a răspuns:

Pai vreau sa imi vad colegii nu pentru carte

| Hhkc a răspuns:

Nuu prea

Pentru ca am trecut a9a. si este foarte greu sa te desparti de fostii colegi
Alti colegi, alti profesori apar. aiureasigh
si din cate stiu noi mei colegi sunt asa de diferiti de cei vechi

dar asta ebig grin

| Loloz a răspuns:

Astep ba chiar am emotii.
Ma duc la liceu \:d/