| Gabriela_6740 a întrebat:

Pentru baieti...
voi ce fete preferati? Fetele care sunt simpatice destepte si de treaba
sau curvele care isi dau fite si aere si care cred sa le stie pe toate daca sunt ceea ce sunt?

7 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Mai exista si gri, nu numai alb si negru.

| Derye a răspuns:

Prefer curvele care isi dau fite si aere si care cred sa le stie pe toate daca sunt ceea ce sunt.

Oare ce doamne iarta'ma as putea sa aleg?

| MMadalina a răspuns:

Chiar daca nu sunt baiat, raspunsul la aceasta itrebare este evidentwinking

| 인스피릿 a răspuns:

Off off. Si eu sunt fata, si pot sa-ti zic. Orice baiat normal vrea o fata simatica, de treaba si inteligenta.

| JuLien a răspuns:

Alea cu fite...ca le F*** toata ziua

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum zicea Madutzy16 chiar daca nu sunt baiat raspunusul cred ca e evident.

| iulius a răspuns:

Parerile o sa se imparta mereu la aceasta intrebare. sunt unii care aleg fitele si sunt unii care aleg fetele simpatice si de treaba, eu tot pe cele le aleg pentru ca sunt genul de baiat care nu ma las impresionat de fite si multe alte chestii