| alfabet258 a întrebat:

Pentru barbati: au existat femei în viata voastra care nu au stiut sa faca sex oral? Si nu mă refer la femei care o fac sau pentru prima oara, ci femei care au mai facut-o. E posibil să mai existe femei care nu știu să aducă plăcere prin asta?

Răspuns Câştigător
| mastadont a răspuns:

Normal că există. Unele nu au învățat corect de prima dată, ba folosesc prea mult dinții, ba nu știu care e cea mai bună poziție. Dar depinde și de bărbat pentru că și noi putem avea gusturi diferite. Poate celui dinainte îi plăcea mai brutal, cu dinții etc și ție nu. Asta nu înseamnă că nu știe ci doar nu știe ce îți place ție.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Totul se invata si sexul oral, dar o relatie nu consta in sex oral, anal, vaginal si in intelegere, sinceritate, iubire

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Gura este pentru mîncare, nu pentru plăcerea porcului.

| Sofer a răspuns:

Mai exista. Nu toate sunt pro pe domeniul asta.