| Stefanismyname a întrebat:

Cum a fost cand ati facut se* pentru prima oara? Au existat emotii?

7 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

Da. prima data mereu ai emotii. dar daca te relaxezi, totul va fi mai usor

| RAY a răspuns:

Nu am ajuns pana acolo, nu ma atragea sexual, degeaba ea vrea daca nu o placeam, de cat sa iau hiv mai bine astept un robo sexy de ala, primul sarut a fost wow recunosc asta, se poate trai si fara sex si fara femei

| Lola05 a răspuns:

Astea sunt niște lucruri destul de intime ca să fie povestite pe TPU happy Părerea mea.
E normal să ai emoții, în condițiile în care faci asta cu persoana pe care o iubești și care te iubește, nu cu vreun tip cunoscut în seara aia în barul în care te-ai făcut muci în prealabil și abia de-ți amintești. Dar mai sunt și cazuri din astea laughing

| superuamen a răspuns:

La tine nu trebuie sa fie neaparat la fel ca la ceilalti, suntem diferiti.e posibil sa nu ai emotii daca esti o persoana mai..pasiva sau daca esti beata

| Racolta_Sergiu_1975 a răspuns:

Da Profunde!

| Racolta_Sergiu_1975 a răspuns:

Da, Profunde!

| Lucian_Frumosul_1987 a răspuns:

Asa si asa, mai degraba am avut emotii in alte dati