| zmyky a întrebat:

Pentru cei care au citit romanul Maitreyi: cum stiti si voi poveste lor de dragoste e reala. Vreau sa aflu ce s-a intamplat cu Maitreyi, daca are copii, daca a murit. Mai multe... dau funda!

Răspuns Câştigător
| PumpkinPie a răspuns:

Poți afla chiar tu, citind cartea scrisă de Maitreyi. Se numește "Dragostea nu moare" și o poți găsi aici: http://www.scribd.com/......a-Nu-Moare
Ca să te ajut puțin: "Am avut o viaţă bogată. Mi-am întemeiat un cămin ideal. Am trăit fericită, înconjurată de copii şi nepoţi.".

| zmyky explică (pentru PumpkinPie):

De abia astept sa o citesc. Mersi de informatii!

3 răspunsuri:
| Meludu a răspuns:

Da... si eu te sfatuiesc sa citesti "Dragostea nu moare "... e superba

| mara_6272 a răspuns:

Da, povestea este reala