| mary2ramix a întrebat:

Pentru cei ce ma pot ajuta am o intrebare: din ianuarie iubitul meu cu care am avut o relatie de 2 ani jumatate sa transferat la alt liceu si s-a despartit de mine, stiind ca pe mine ma va durea enorm a avut grija in continuare de mine si mia motivat despartirea cu faptul ca eu eram foarte geloasa(chiar sunt). dupa despartirea asta el nu a vrut sa afle nimeni ceea ce se intampla intre noi(abia prin februarie au aflat cei mai bumi prieteni) am continuat prin a fi cei mai buni prieteni, vorbim zilnic si acum vorbeste despre viitorul impreuna tot timpul, nu-l deranjeaza daca ii spun ca-l iubesc imi mai spune si el, de cate ori am ocazia sa-l prind mai fericit ma saruta ma tine de mana, de fapt ma saruta mai rar ca atunci cand eram impreuna si nue e nevoie de vreo ocazie speciala. nu stiu cum sa interpretez despartirea asta(tot prietenii spun ca e o farsa ceea ce se intampla si ca ma iubeste mult prea mult). voi ce parere aveti chiar ma iubeste si vrea sa ramana cu mine sau face chestiile astea ca sa ma testeze?

Răspuns Câştigător
| denydavid10 a răspuns:

Cred ca la inceput a vrut doar putin spatiu, iar acum cred ca ii placi mai mult decat inainte. Asta e parerea mea tine-o tot asa in continuare! Sper ca te-am ajutatwinking

1 răspuns:
| broken5 a răspuns:

Poate ca despartirea asta va fi doar pentru un timp! cu siguranta TE IUBESTE! Mai ales daca vorbeste de viitorul vostru impreuna, inseamna ca ve-ti avea unul pe celalalt, cand nu va asteptati.happy