| BlitzLikeXd a întrebat:

Pentru fete! Aveti vreo parere despre lesbiene care le place si baieti?

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca lesbienelor le plac si baietii, atunci sunt bisexuali.

Răspuns utilizator avertizat
| neutrino a răspuns:

Da, am o parere, este treaba fiecaruia/fiecareia ceea ce face si cu cine face in propriul dormitor.

| OnuOnulică a răspuns:

Am o prietenă lezbiancă love struck

| Hakuouki a răspuns:

Mie place limba romana si place fetele. Fiecare o face cu cine doreste, nu e treaba noastra sa comentam, desi eu nu suport homosexualii.

| CrissNico a răspuns:

E treaba respectivei persoane happy
Oricum nu am nimic impotriva acestui lucru happy Dac ii plac si fetele si baieti asta e laughing
Oricum nu trebuie noi sa judecam alegerile persoanelorhappy

| Pacala a răspuns:

Alea se numesc bisexuale. Iar tu trebuie sa inveti sa scrii.

| mihai69 a răspuns:

Fetele cărora le place să facă sex cu parteneri de ambele sexe se cheamă bisexuale. O lesbiană NU poate suporta bărbații.
Ca bisexual, eu am desigur o părere bună.

| vanessa63425789 a răspuns:

Daca lesbienelor le plac baietii....asta nu prea stiu!

| Fatiima a răspuns:

Se numesc bisexuale. Ma aflu printre ele.