| Fantastic7 a întrebat:

Ce parere aveti despre lesbiene sau bi?

33 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Am o parere buna despre lesbiene

| corbulalbrosu a răspuns:

Parerea si apreciera unei persoane nu trebuie facuta in functie de natura orientarii acestuia oricare ar fi aceasta.

| mihai69 a răspuns:

Bună. Sunt oameni și ele, nu?

| Drimmero a răspuns:

Au si ele dreptul sa traiasca, fac parte din aceasta superba natie a oamenilor!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Fac ce vor. Atata timp cat nu influenteaza pe nimeni pot sa faca ce vor.

| OldSoul a răspuns:

Sunt misto, mi-ar place sa cunosc o lesbiana, si cu atat mai mult sa fiu cu una bi.
Aoleu ce fantezii...

| Oana92 a răspuns:

Asa, in general? E treaba lor ce fac, orientarea sexuala a unei persoane nu imi spune nimic despre caracterul ei. Spune-mi cum se poarta cu cei din jur si cum gandesc si am sa iti spun parerea despre ele...

Cinste celor care au curajul sa isi asume orientarea lor sexuala si nu se ascund dupa o masca. In rest chiar e treaba lor...

| deeeaqq a răspuns:

Mi-e indiferent.

| ShaOfHatred a răspuns:

In biblie spune ca trebuie omorati cu pietre.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Așa ar trebui să sfârșesc, bătută cu pietre? Trist, domnule, foarte trist sad

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai,domnisoara, care este varsta dumneavoastra?

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Domnule, peste câteva luni fac 19 ani, dar ce legătură are vârsta?

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu cred ca esti inca in masura sa iti definesti sexualitatea. Nu ai trecut destul prin viata.

| Fantastic7 explică (pentru anonim_4396):

La ce categorie te incadrezi? laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Cum așa ceva? E ca și cum ți-ar spune un băiat de 15 ani :" M-am îndrăgostit de colega mea de bancă, o plac foarte mult " și tu să îi răspunzi : „ Nu cred că ești încă în măsură să îți definești sexualitatea, mai așteaptă, nu ai trecut destul prin viață încât să îți dai seama dacă ești heterosexual sau gay "

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii,chestie ii ca nu te nasti gay, lesbi, sau bi, devi asa ceva.De aceea exemplul tau nu e bun.

| anonim_4396 a răspuns (pentru ShaOfHatred):

Este un subiect controversat, deci nu ai de unde să știi dacă te naști sau nu gay.
Ceea ce vreau să spun este că nu de ieri sau azi am această orientare.

| ShaOfHatred a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai,studiile spun si cam intreaga istorie dar....sa zicem.
Btw, imi place imaginea ta cu Juuzou Suzuya.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bisexuală

| DeathOfDreams a răspuns:

Mereu am fost pro.
Și chiar îi respect pe ăia care recunosc și arată asta în fața lumii, fiindcă asta înseamnă să nu-ți pese de vorbele oamenilor și mereu respect oamenii de genul.
Și pe de altă parte, am un prieten care e gay, care într-adevăr ține la prietenul lui.

| LoveSleep a răspuns (pentru DeathOfDreams):

Sunt gay

| DeathOfDreams a răspuns (pentru LoveSleep):

"am treabă"
aha aha

| Otto2014 a răspuns:

Imi plac lesbienele, doar ele.

| JustStitch a răspuns:

Fiecare are dreptul să aibă ce orientare sexuală doreste, nimeni nu le poate impune. Până la urmă nu e treaba mea ce fac acele persoane. Eu nu judec persoanele din jurul meu pentru asta. Sunt oameni, la fel ca noi si trebuiesc respectati.

| JustStitch a răspuns:

Am o parere foarte bunawinking

Răspuns utilizator avertizat
| Anonim2322343a a răspuns:

Fiecare are dreptul la orientarea lui sexuala, nu sunt in masura sa judec pe nimeni.

| ubox7007 a răspuns (pentru Anonim2322343a):

Ba da, poti sa judeci pe cine vrei si nu trebuie sa fi in nici o masura

| Moonset a răspuns:

Toti suntem liberi sa alegem orietentarea noastra sexuala acest lucru ne tinand neaparat de noi, pentru ca daca nu esti STRAIGHT. iti dai seama de asta, de la varste fragede.

| Silkin_Ana_1995 a răspuns:

Fiecare cu gusturile sale. eu nu sunt rasista. Chiar si cei de acelasi gen au sentimente reciproce si se iubesc ca si cei ce sunt de gen diferit.

| dariaM2801 a răspuns:

Si ei sunt oameni, nu animale. Fiecare trebuie sa isi exprime iubirea (fie ca este pentru o persoana de acelasi sex) atat timp cat nu sunt implicate si alte persoane (ex: copii)

| Andreea566 a răspuns:

Eu sunt lesbiana. Si am o parere bună despre mine