| aQuaGirl a întrebat:

Pentru fete : baiat pervers sau baiat cuminte?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai mi se pare si ok. Adica sa fie un baiat cuminte, cu bun simt, dragastos, sa vorbeasca frumos. Dar cu timpul, cand ajungem sa cunoastem foarte bine, e si normal ca cu mine as vrea sa fie si altfel, adica sa fie arrr cu noi! Mie chiar imi place un baiat sa fie pervers cu mine. Adica, simt ca, bă, putem face/zice totul impreuna.:*

12 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Baiat sa fie ca, ti-l modelezi dupa bunul tau plac.

| xLailynx a răspuns (pentru madyddd):

Bine zis :o

| Pacala a răspuns (pentru madyddd):

S-o crezi tu.

| Pacala a răspuns:

Pervers si destept. Cei cuminti sunt inutili si plictisitori. Indiferent ca e baiat sau fata, daca e cuminte cand e vorba de sex inseamna ca e inhibat/a, n-are o parere buna despre el/ea, etc.

| Sexualitate a răspuns:

Depinde ce înţelegem prin cele două noţiuni...

| neutrino a răspuns:

La ce este bun un baiat pervers?

| CosminC86 a răspuns (pentru neutrino):

La spalat wc-uri.

| Alcyon a răspuns:

Daca ai sub 17 ani, baiat cuminte happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Baiat cuminte cu restul, pervers doar cu mine smug

| aQuaGirl explică (pentru anonim_4396):

Asa mi-a spus si prietenul meu ca vrea big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru aQuaGirl):

Pai mi se pare si ok. Adica sa fie un baiat cuminte, cu bun simt, dragastos, sa vorbeasca frumos. Dar cu timpul, cand ajungem sa cunoastem foarte bine, e si normal ca cu mine as vrea sa fie si altfel, adica sa fie arrr cu noi! Mie chiar imi place un baiat sa fie pervers cu mine. Adica, simt ca, bă, putem face/zice totul impreuna.:*

| gingergirl1 a răspuns:

Un pic din amandoua laughinghee hee

| ubox7007 a răspuns:

Da ce zici de baiatu cu bani, care are o firma prospera, dar nu da 2 bani pe femei tongue