| DeeaDizz a întrebat:

Hey! Intrebare pentru fete! Cum preferati un baiat: unul cuminte, timid, sensibil, care sa va faca declaratii si alte cele sau unul mai "bad", pervers, aventuros, cu care sa traiti cele mai nebunesti lucruri? Cel mai bun raspuns funda! O zi superba tuturor! happy

Răspuns Câştigător
| sweetangels a răspuns:

O zi superba si tie. Stii care-i treaba? Ala mormoloc poate deveni mai rau decat nu-ti poti inchipui daca are cu cine si invers...ala, 'bad boy' odata ce da peste 'za ***', ajunge sa-i puna aia capac inmuindu-i flacaului apucaturile si inima lui de gheata...lucru demonstrat. Asa ca, orice e posibil...

16 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Vreau un barbat, in primul rand. Unul care sa-mi ofere atentie, rabdare si practic sa mi se ofere cu tot ce are el mai bun. Vreau ca seara cand ma bag in pat sa fiu fericita.

| AlexanderAdrian a răspuns:

Logic "fetele" prefera varianta a doua, dupa care se mira ca
- le bate
- le vorbeste marlaneste
- le inseala
- le da atentie din parti
- se baga in povesti dubioase
- pleaca dupa una mai "bunaciune"

Deci ce sa zic, mult abces. Adica succes.

| anonim_4396 a răspuns (pentru AlexanderAdrian):

Poate sunt masochiste domne si le place, ce stii tu laughing.

| RAY a răspuns:

Stramosele noastre preferau masculi rai, inalti, musculosi, era o necesitate asta pentru ca sa poate hrani acel urmas a lor si la vanatoare si sa poti connduce un trib, in scimb cu pampalai ce facem in fata unui leu? e vb de evolutie in tot

| vocea a răspuns:

Pai fetelor in general le plac baietii mai rai sa ii zicem in general aceea le face sa iubeasca, dar raman cu baietii cuminti si sensibili deoarece pe ei ii pot controla mai usor adica stiu ca pot sa faca cam ce vrea cu ei si stie ca este numai al lor mai ales daca au bani, dar a 2 varianta ar alege orice fata, pentru ca oricare isi doreste unul care sa le iubeasca nebuneste succes

| Mussette a răspuns:

A 2-a e mai tentanta, iar prima mai usor de dominat. A2-a in totalitate, iar prima mai fara declaratii. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In general partea a 2. a, toata viseaza la cel aventuros ca il vor schimba etc, dar mai toate raman cu buza umflata, nu ca mi-ar parea rau.

| gingergirl1 a răspuns:

Prima varianta laughing Chiar de curand am cunoscut un astfel de baiat si e asa de "awwrr"hee hee
Dar sunt de parere ca si cu un baiat cuminte poti face lucruri nebunesti, mai ales cu una ca mine laughing)

| stark47 a răspuns:

Iti spun cum sunt eu.nu sunt nici bad boy insa nici cel mai incuiat.
cand vine vorba sa fim badboy, nu ma intrece nimeni tongue.iar pentru voi fetele care preferati un anumit tipar, de ce nu incercati si cealalta parte a monedei?!

| biafresh a răspuns:

Sunt fata si aleg prima varianta. Nu pot suporta baietii perversi. Parca am alergie la ei. Cred ca sunt o specie pe cale de disparitie laughing

| BpBycaBestEVer a răspuns (pentru biafresh):

Cel mai probabil, fa bine si inmultestete laughing

| wannabeyourlover a răspuns:

Hey! Clar a doua varianta! :X Cei cuminti ma cam plictisesc, sincera sa fiu, asa cu cei mai ''golanasi'' am parte mereu de experiente noi, pentru ca stiu exact cum sa ma tina in priza si sa-mi starneasca interesul. Plus ca atunci cand se intalnesc doi perversi va dati seama ce iese in dormitor?! smug

| el3nuska a răspuns:

Ce intrebarelaughing) ideea este ca el poate fi exact ca in prima varianta ori ca in cea de a doua varianta...nu conteaza..ideea este ca temperamentul, comportamentul si permisivitatea unei femei poate modela barbatul de langa ea. Daca tu esti naiva..ca sa zic asa laughing poate face un borsulet dragut din tine, insa daca esti echilibrata si inteligenta poti avea intr-un barbat toate cele enumerate mai sus in favoarea ta si in ce ordine iti doresti happy

| Atotputernicul a răspuns:

Femeile il prefera pe cel mai "Bad" iar cele care spun altceva mint.Ele sunt programate inca de prin era dinozaurilor sa le placa de cel mai puternic mascul, cel alfa.

| biafresh a răspuns (pentru Atotputernicul):

Eu nu mint si cel de sus ma vede. Specia umana a evoluat si dupa parerea mea instinctele primare nu mai conteaza asa de mult ( doar pentru anumite fete care ma dezgusta). Asa ca nu mai generaliza. Ma simt ofensata cand baietii ne baga pe toate in aceeasi oala!