| anonim_4396 a întrebat:

(PENTRU FETE) Buna.Sunt baiat am 13 ani si sunt interesat de o fata mai mare ca mine cu 1 an deci de 14 ani. Ea mie amica si cateodata mai mergem in oras dar nu singuri ci cu mai multi. Si nu stiu daca e interesata de mine si daca nu e as vrea sa stiu cum as putea face sa fie.Eu sunt o fire mai timida si nu prea vorbesc daca nu sunt colegi mei sau. Si as vrea sa stiu ce anume va impresioneaza pe voi sau cand imi dau seama ca o fata ma place. Raspundeti va rog

Răspuns Câştigător
| RaluuMrrrr a răspuns:

Pai incearca sa lasi timiditatea si bagatae in seama... cu toti! Iti zic un mik secret cu care o prietena de-a mea a reusit sa fie cu baiatul pe care il place : Ea a propus sa jucam Adevar Si Provocare! Si m-a rugat sa ma pun in fata baiatului acela asa daca eu pic cu el sal provoc so sarute pe ea! si faza a mers...el a stat ceva timp pe ganduri dar pana la urma a mers cand el a sarutato ea sa inrosit mai rosie decat o cireasa si baiatul acela cand a vazut-o asa a mai sarutato o data si si-a dat seama ca ea il place! si din ziua ai ei sunt impreuna (asta s-a intamplat in ianuarie) iar el ne-a spus ca atunci cand a sarutato a zis ca proctiv avea lipic pe buze si nu putea(vrea) sa se deslipeasca de ea si a zis ca are buze dulci! deci poti inventa si tu o poveste de genul asta! sau intreab-o pur si simpluwinkingbatting eyelashes sau daca zic ca esti timid raised eyebrows stai cu ea protejazo de prostii care se iau de ea :d vorbete cu ea sun-o sa o intrebi ce mai face si intreab-o si tu ce fel de baieti ii plac si chesti din astea! Mult Succes! love struck:*

7 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Pai trebuie sa te bage in seama sa stea pe lanaga tine ca sa stii ca te place.
ca sa o impresionezi trebuie sa fi amzuant sa te bagi in seama cu ea sa fi pe gustu ei sa ai lucruri in comun cu ea.
dar daca esti timid nu poti face lucrurile astea plus ca esti mai mik cu an si ea poate o deranjeaza daca e mai "populara".

| dyyva a răspuns:

Eu zic sa ii spui ceea ce simti

| Mirela_7378 a răspuns:

Pai vezi asta dupa comportamentul ei.Si ar fi mai bine sa o inviti sa va plimbati odata singuri si asa o sa-ti dai seama daca si ea te place.

| panasonic7 a răspuns:

Daca si ceilalti sunt interesati de ea, bagate intre ei, si poate, poate.

| TwixulDrept a răspuns:

O poti invita la o plimbare prin parc de exemplu. O intrebi pe mess daca nu vrei sa o inviti face to face. Vorbesti cu ea de ce va place daca aveti in comun un film preferat sau o carte sau un serial, ceva.

| Muchachos a răspuns:

Daca fata aia este centrul atentiei la fete, iar tu nu esti cel mai popular si cel mai bagat in seama dintre baietii din grupul vostru nu ai deloc sanse la ea straight face. Sunt baiatwinking

| Cristina_6184 a răspuns:

Dragostea nu are limite. Eu am avut doua relatii de genul in care baietii erau mai mici cu un an si a fost destul de bine. Eu iti zic sa faci tot posibilul sa o cuceresti si sa ai grija de ea. succes!