| anonim_4396 a întrebat:

Buna!:* sunt clasa a9a si de cand a inceput scoala imi place de un baiat in clasa cu mine. eu vin din alt oras insa m-am imprietenit deja cu niste fete si 2-3 baieti cu care vorbesc si rad zi de zi laughing insa de el nu am reusit sa ma apropii fiindca acesta a venit din generala cu inca 4 colegi si sta mai tot timpul cu ei. in pauze acesta se duce pe la toate clasele de a9a tot la fostii lui colegi si am observat ca se intelege bine cu toate fostele lui colege. mai mult de buna noi nu vorbim si eu sunt si mai timida de fel, si cand imi zice buna eu raman blocata si ma uit in contiinuu la ellaughing. nu stiu sigur daca si el ma place adica se uita in ore la mine si imi zambeste dar chestia e ca acesta sta la un colt diferenta de unde stau eu si ne mai intalnim dimineata dar nu vorbim. cum aflu daca si el ma place?:-s nu am incredere destula intr-o colega din clasa ca sa o pun sa-l intrebe, sincer eu nici nu stiu ce subiecte as putea discuta cu el mai ales ca el e si mai nebun asa nici nu stiu ce ii place si nu il prind mereu in pauze x_x

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Cere-i id-ul de mess, sau fă-i rost de el, şi vorbeste pe mess. Acolo te vei simţi mai în largul tău dacă eşti timidă.

| elleme a răspuns (pentru Adry05):

Am mai facut asta odata cu celalalt prieten si nu a fost chiar o idee buna fiindca acolo ma intelegeam bine cu el dar cand era sa ne vedem eram reci aman2 sad

| Love4Music a răspuns:

Il intrebi happy sau
Vorbeste cu el, daca se roseste, balbaie, transpira te iubeste

| Tovarăşiemăligă a răspuns:

Nu sunt fetele facute sa fuga mai tot timpul dupa baieti:*)daca te vei uita la el si ii vei zimbi, ai sanse, sunt sigura ca esti foarte draguta si ai un caracter feroce daca te decizi sa imparti cu el tot ce ai pe suflet...laughing)):*)