| RAY a întrebat:

Pentru fete, cand mergeti afara din casa si vedeti baieti va atrag fizic majoritatea sau putini?

29 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Depinde si cu ce baieti ma intalnesc.
Nu poti generaliza asa ceva

| Freya1 a răspuns:

In general nu prea ma uit dupa baieti pe drum.
Da e normal daca apare unul frumos, dragut (dupa gust) in peisaj sa iti atraga atentia dar atat.A trecut si aia e...

| HadesSs a răspuns:

Prietena mea spune ca de obicei fetele au o problema cu baietii cand vad o verigheta li se par mai apetisanti, pentru ca sunt mai seriosi si mai maturi laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil le atrag majoritatea care sunt deja cu o fatã de mânã.
Eu am observat ca se uitã mai multe, daca sunt cu un grup, decât singur prin oras.

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Un baiat singur nu prezinta interes asa ca un baiat care e cu mai multe sau care e intr o relatie

| KevinLevin a răspuns (pentru anonim_4396):

Adevărat. Eu eram singur laughing şi vreo 5 fete se uită la mine când mergeam pe drum.

| anonim_4396 a răspuns (pentru KevinLevin):

5 de o datã? laughing asa tot familionuwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi dau seama, dar daca iesi singur iti dai seama ce standarde ai la frumusete.

| Ana1687 a răspuns:

In cazul meu estul de putini

| RAY explică (pentru Ana1687):

Din ce oras esti?

Răspuns utilizator avertizat
| Ana1687 a răspuns (pentru RAY):

Pipera
De ce intrebi?

| RAY explică (pentru Ana1687):

Ai spus ca vezi putini care te atrag, eram curios de orasul unde stai, asta e un fel de sondaj, sa vad vum percep fetele baieti ca atractie fizica, vad ca putini va plac

| Djsjuajsjsj a răspuns:

In general vad mai multe femei decat vad barbati.
Nici dupa ele nu intorc privirea la modul acela, e clar. Dar sunt totusi mai placute privirii. Aia e.
Barbatii sunt buni cand vine vorba de a simti, nu de a admira neaparat mai, Ray, mai.

| GrungyCacti a răspuns:

Putini. Cred ca vreo 2-3 pe luna.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GrungyCacti):

Azi comenta-i ca nu iti gasesti pereche, dar tu ce asteptari ai? Sau stai inchisa in casa?

| GrungyCacti a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu imi gasesc pentru ca multi nu sunt atrasi de mine, asa cred din generala. Daca vad baieti care ma atrag crezi ca sunt atrasi de mine la randul lor? Nu. Si daca nu ma atrag eu consider relatia aia degeaba. Si femeile sunt fiinte vizuale.
Sau poate adevarata mea problema e ca am pretentia sa fiu cu o persoana deschisa la minte, in Romania mai greu gasesti. Pentru ca s-a mai intamplat sa vorbesc cu tipi si cand le-am zis ca nu vreau copii mi-au spus ca am nevoie de psiholog si dusi au fost.
Nu stau in casa muncesc si 12 ore pe zi, in retail. Adica daca era sa i se puna pata unuia pe mine putea face asta toata ziua. Chiar ma rog zilnic la asta.

| RAY explică (pentru GrungyCacti):

Nu ai putea sta cu un baiat care nu te atrage fizic? crezi ca iubirea nu poate in lipsa atractiei?

| anonim_4396 a răspuns (pentru GrungyCacti):

"cand le-am zis ca nu vreau copii mi-au spus ca am nevoie de psiholog si dusi au fost. " ei sunt cei care au nevoie de un psiholog laughing
Pãi intâlnestete cu baieti mai tineri, asa esti sigurã de un lucru...

| GrungyCacti a răspuns (pentru RAY):

M-am gandit si la asta, ca m-am saturat de singuratate, dar daca m-ar atrage parca as fi mai afectuasa cu el. Nu vreau sa ma silesc sa fiu cu cineva din singuratate. Daca nu ma atrage parca e enervant.

| GrungyCacti a răspuns (pentru anonim_4396):

O sa iti retragi cuvintele. laughing
M-am referit ca nu vreau deloc copii in viata asta.
Ca numai cu tipi tineri am vorbit. Poate ma gandesc prea mult, dar daca relatia ar merge bine nu as vrea sa fiu nevoita sa ma despart de el daca ar vrea sa fie tata.

| anonim_4396 a răspuns (pentru GrungyCacti):

Am zis eu doar unul?
Da imi retrag cuvintele e a doua oarã când zici "nu vreau copii", sa inteles din prima nu trebuie sa repeti!
Sau de fapt vrei copii si nu vrei sa recunosti? si esti disperata dupã ei, de obicei o femeie normala aduce vorba de copii deja când pune la sentiment.

| GrungyCacti a răspuns (pentru anonim_4396):

Unora atat de greu le era sa creada incat a trebuit sa rectific. laughing
Nu imi plac deloc. Cand vad unul vreau sa dispar din incapere.
Sunt si multi baieti tineri care vor copii. Caut unde nu trebuie. Dar nu stiu unde sa caut sa dau de aia mai deschisi la minte.

| RAY explică (pentru GrungyCacti):

Te inteleg, as fi ipocrit sa spun ca nu conteaza atractia fizica, dar tu fiind fata cred ca multi baieti te doresc

| GrungyCacti a răspuns (pentru RAY):

Tocmai am facut un comentariu pe Youtube pe un profil de incel cum ca as crede ca sunt de 7 dar au zis ca sunt de 4 sau 5. Poate aici e problema. As vrea sa fie adevarat ce zici dar nu e. Sunt o femeie incel.

| RAY explică (pentru GrungyCacti):

Da-mi o poza cu tine sau profilul tau sa te vad

| RAY explică (pentru GrungyCacti):

Urata nu esti,nu ti-o spun ca sa te mint, părerea mea este ca ai sanse sa isi gasesti pe cineva, te as minti sa isi spun ca esti frumoasa, esti cam de nota 5, 6, ai o fața foarte lunga, asimetrica, ai putea sa vezi si de sani sunt cam mici, esti cam slaba

| anonymussly a răspuns:

In cazul meu, am iubit si sincer nu ma atrage absolut niciun baiat in afara de el.