| Markus_4003 a întrebat:

Pentru fete: Ce doriti in acest moment de la persoanele iubite(baieti)?

24 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Sa ne vedem love struck

| Razvan a răspuns:

Sa-mi cunosc socriibig grinlaughing

| Rukhsandra a răspuns:

Sa dormim impreuna... neahh nu va ganditi la prosti laughing)
Doar sa-l am in brate in momentul asta.Sa dorm cu capu' pe el... asa cum faceam la munte :p

| Acvila a răspuns:

Sa aprecieze tot ce fac pentru el, sa nu mai fie indiferent, sa il doara si lacrimile mele, sa ma vada cand sunt trista si sa ma consoleze, sa ma mai simt si eu rasfatata din cand in cand...samd,pot continua la nesfsarsit...

| viatadecacatt a răspuns:

Sa-mi raspunda odata la mesajlaughing

| Corinne a răspuns:

Mi-as dori sa mai vorbesc cu el.love struck Dar ii obosit x( si eu l-am lasat sa doarma day dreaming

siii...
Sa se fii schimbat asa cum mi-a promis happy

| anduta160 a răspuns:

Sa ma iubeasca.Desi o face:-x

| Just a kid a răspuns:

Sa ii treaca supararea, si sa se poarte iar frumos ca inainte de ultimile 3 zile pentru ca altfel s-ar putea sa nu mai fie pr meu ci FOSTUstraight facesad

| MonicutZZa a răspuns:

O imbratisare calda, sau macar prezenta lui. Mi-ar fi de ajuns orice milisecunda in bratele lui sau langa el, pur si simplu sa stiu ca este aici pentru mine. Si sarutul lui ametior... si un "te iubesc" soptit fierbinte la ureche (si nu la telefon). Tu?

| Any_2443 a răspuns:

Banidevil
Glumesc desi nu ar strica.
As dori sa ma sune si sa imi spuna ca ii e dor de mine(este plecat)

| lavynika a răspuns:

Sa imi raspunda la telefon.

| andreea_1536 a răspuns:

In acest moment...laughing sincer sa nu mai faca tot ce vreau eu.am o fire despul de predominanta si el nu stie sa se impuna. dar tu?

| Ada... a răspuns:

Bună! Să intre pe mess. crying

| aura_1762 a răspuns:

Pai mie mi-ar placea doar o plimbare undeva mai retras dar nici foarte si sa ma tina de mana cand trece cineva cunoscut nu sa se ia cu el la vorba si sa uite de mine

| Anna_6465 a răspuns:

Sa intre pe mess si sa ma intrebe lucrul cel maaare.big grin

| Lolo_3214 a răspuns:

Sa ma sune.sad

| madytza_7574 a răspuns:

Sa nu mai fie asa indiferentthinking dar nu cred ca poate face asa ceva decithinking

ce doresC?laughing sa imi dea papuceiilaughing desi o sa ajung sa ii dau eulaughing

| cristal_7578 a răspuns:

Sa vina la mine...sa ma stranga in barte, sa ma sarute asa cum numai el stie, sa ma stranga la piept si sa`mi spuna ca ma iubeste si ca totul o sa fie bine, mai muuultebig grinbig grin.

| ddeeaa a răspuns:

Sa ma stranga tare in brate si sa ma sarute

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa fie langa mine sad Pentru ca am o relatie la distanta il vad destul de rar. A trecut ceva timp de cand nu ne-am mai vazut si imi lipseste

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ma iubeasca incontinuare tot asa d mult

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa auzi ca iti spune te iubesc in fiecare zi.iti da incredere

| DoarEU_1902 a răspuns:

Sa fie langa mine.sad Am mareeee nevoie de el crying ...si din pacate e prea departe.

| Madalinutza_1398 a răspuns:

Mi-as dori sa-si dea seama cat de important este el pentru mine si cate sunt in stare sa fac pentru elbig grin
Dar cel mai mult mi-as dori sa-mi trimita un sms cu "la multi ani" pentru ca peste juma de ora o sa fac 17 anibig grin Dar cum nu vb cu mine, pot sa-mi iau gandul de la asa ceva. Dar in momentul de fata nu mi-as dori nimic altceva