| MyNameisEduard a întrebat:

Pentru fete,ce vă interesează cel mai mult la un baiat?
Si pentru băieți,pe voi ce vă interesează cel mai mult la o fată?
Mă refer la comportament,gândire,situația materială,la corp, etc.

Răspuns Câştigător
| Celestina003 a răspuns:

Pentru mine contează să fie matur in gândire, să evoluăm împreună, sa fie foarte dulce cu mine. ...nu cer multe, si să aibă neapărat 12 clase.

La corp nu mă interesează așa mult, dar de preferat să nu fie un gras, atât.

| Goete a răspuns (pentru Celestina003):

Pentru altele e important sa aiba clasă... tu vrei sa aiba 12 clase; p

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa arate bine si sa fie sincera. Dar nu mai tine cu astea, acum omul trebuie sa accepte una urata si serioasa sau frumoasa si neserioasa. Ma descurc prin alte metode mai lejere legat de femei

| Together a răspuns (pentru mgtow):

Ce metode? Sunt interesat.

| mgtow a răspuns (pentru Together):

E o aplicatie plenty of fish unde locuiesc, am bagat cateva poze cu mine si masina (tunata) asa mai agat depravate pentru sex acolo. https://www.youtube.com/watch?v=YOk7gZiT82A asa e si a mea numai ca am jante rays blue gunmetal - alb perlat culoare https://www.rayswheels.co.uk/product/gramlights-57cr/

| Together a răspuns (pentru mgtow):

Foarte interesant, ai vazut o imbunatatire clara a raspunsurilor dupa ce ai inceput sa te prezinti cu masina? Adica tipele chiar vor sa faca sex cu tine pentru ca ai o masina ok? Daca n-ar sti de masina ti-ar scadea mult rezultatele?

| mgtow a răspuns (pentru Together):

Arat bine, masina e un element de atractie pentru materialiste, ele vad ca am bani, le zic impartim la jumate cheltuielile cand iesim in oras dupa accepta sa ne tavalim crezand ca o sa stea mult alaturi de mine si cand ma satur de ele le zic ramas bun apoi vin altele. Fara masina nici una nu ma baga in seama, am testat cu poze facute de culturisti si imi vorbeau, radeau din orice nimic si vorbeam la fel ca si cum as fi eu insumi. Interesul e pe primul loc pentru orice tipa

| Celestina003 a răspuns (pentru mgtow):

Depinde si pe cine bagi tu in seamă... daca le bagi in seama doar pe alea de la club clar, vorbește cu una de casa si încearcă să nu mai fi frustrat.

| mgtow a răspuns (pentru Celestina003):

Si tu esti una din ele, nu-mi veni cu lectii ieftine laughing

| Nirvanaaa a răspuns:

Comportamentul. Dacă are și simtul umorului e perfect ca sa am cu cine sa fac glume.

| 1997onur a răspuns:

Am muncă și pe depika cea din poză ia este inima mea.

| MyNameisEduard explică (pentru 1997onur):

E atat de draguta, cu ochii aia albastri =^_^=

| 1997onur a răspuns (pentru MyNameisEduard):

Când am văzut-o prima oră misa făcut inim bucăți eram terminat stătea cu capul în jos și era supărată rău de tot și m-am dus direct la ia repede și am loato în mănân avea gura uscată și îi era foame ( are ce vrea inima ei acum ai o sa aiba mult mai mult ia este inima mea : )

| MyNameisEduard explică (pentru 1997onur):

Mă bucur că mai există si asemenea persoane, să o crești sănătoasă happy

| anonimuIl a răspuns:

Asta trebuie să își dorească bărbații.
Când te ÎNSORI pe la 28 - 30 de ani să ai vreo 20 din care să alegi tu una.
Ele să fie - frumoase, cu situație, cu salariu de 5 ori mai mare decât ai tu.
NU te grăbești să alegi una din ele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inteligența, atât intelectuală cât și emoțională.

| Together a răspuns:

Esential e cat de mult ma atrage si cat de mult vrea sa imi fie alaturi. Ca imagine ma atrage tineretea, feminitatea, silueta supla, fermitatea etc.

Mai conteaza cat de riscanta e o relatie/aventura cu ea, daca as putea avea probleme cu sanatatea, cu legea sau cu bulibasha nu m-as baga.

As prefera sa gandeasca ca mine dar e nerealist. Situatia materiala nu prea conteaza, cat timp nu se asteapta sa o platesc.

La comportament, cu cat e mai dominanta cu atat sunt mai putin interesat. Am respins date-uri unde voiau neaparat sa vin intr-un anumit loc fara compromis.

| Mela1000 a răspuns:

Pe mine, ca fata, cel mai mult mă interesează felul in care se comportă cu mine. Un pic amuzant, sa aducă noi provocări in viata mea, sa mă ajute si apere.

| IoanaMaria321 a răspuns:

Pentru mine, un băiat trebuie să aibă un corp frumos, nici slab, nici gras, nici prea sexy (măcar puțin). Să aibă un comportament bun, să fie glumeț, fără agresivitate sau violență/fumat/drogat sau să fie gay sau ceva de genu. Inteligent, gânditor.

| MyNameisEduard explică (pentru IoanaMaria321):

Aproape m-ai descris pe mine, si nu, nu incerc sa ma dau la nimeni happy