| dragutza a întrebat:

Fetelor, ce fel de baieti va plac? (ce calitati trebuie sa aiba si cum sa fie, cum sa arate, cum sa fie sufletul lor) deci?

5 răspunsuri:
| dragutza explică:

Ce inseamna "OM"?

| dragutza explică:

Ce inseamna OM?

| Aurelia a răspuns:

Deja exista baiatul perfect...par saten, ochi verzi-caprui, inalt...sociabil, cu umor, bun la suflet(bineinteles), complet sincer, fara niciun secret, intelegator, nu ma intereseaza daca este mai bogat sau mai putin, dar categoric si putin tupeist, sa nu se lase batjocorit de ceilalti!

| den a răspuns:

Sa ma respexte, sa arate bine, inteligent, un statut financiar bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Important pentru mine sa tina la mine, sa ma inteleaga, aspectul fizic conteaza mai putin, caci cu trecerea anilor dispare, dar sufletul ramane intacthappy

BaftAtongue