| MytTtzZza a întrebat:

Pentru fete, cum ati vrea sa fie intalnirea perfecta? ce sa faca baiatul? unde sa mergeti, ce sa faceti, trebuie sa ma intalnesc cu o fata si vreau sa fie totul special, nu vreau sa fie la fel ca intalnirile cu fostii ei prieteni in parc, pentru ca ii speciala, ii frumoasa in poze si la web, dar fosta prietena imi zici ca nu ii asa faina, si fosta prietena si acum imi zice ca ma iubeste si eu i-am zis ca s-a terminat, de ce imi zice?, pentru-ca am fost primul? a trecut o luna jumate de cand nu am vazut-o.si tot nu intelege ca s-a terminat. si tot imi baga si mie si ei strambe.ca eu is nu stiu cum si ca ea ii nu stiu cum, dar stiu cum ii ea. vorbim cate 6-7 ore la telefon in fiecare zi, ea ma trezeste. s-ar putea sa nu ii placa de mine fata in fata, o data am vazut-o fata in fata, dar in trecere si era foarte frumoasa, a trecut mult de atunci, dar nu am stiut ca ii ea, nu mi-am dat seama, ea si-a dat si m-a salutat si eu am salutat-o dar nu am recunoscut-o si mi-a scris pe hi5, si de atunci de cand am vazut-o in trecere tot vorbim la telefon pe messenger, si daca aveam prietena, dar nu m-am intalnit cu ea ca sa nu ii fac parere rea, ca sa nu zica, asta are prieten si se intalneste cu altele si sa zica ca asa fac si cu ea, cand a inceput vacanta m-am despartit de fosta, si de o luna jumate tot vorbim, si vreau sa ma intalnesc cu ea de ziua ei in 18 septembrie, dar nu pot pana atunci, dar incerc sa fie atunci, si daca nu ii atunci tot special vreau sa fie, ea numai are prieten de atunci de cand ne-am salutat, si eu numai am de o luna jumate, dar m-am pupat cu trei fete:-s si imi pare rau si daca nu sunt cu ea, ziceti-mi cum ati vrea sa fie, ce sa faceti, unde sa mergeti, as vrea sa fiu si un film de dragoste in ziua aia, dar nu cred-ca va fi si nu vreau sa incerc sa o sarut din prima intalnire si nici a doua, poate a treia, daca v-a mai exista a doua si a treia inseamna ca vrea ceva cu mine, si de aia nu vreau din prima.
Vreau parerile voastre,

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa fii bland cu ea sa vorbesti frumos sa fi inteligent si atat!

1 răspuns:
| lyrics a răspuns:

Undeva intr'o poienitsa.la un picnic.
paturica, niste mancare. ceva usor.fructe.
cartsi de joc.
poti sa ii iei si o floare.
da ceva mai simplu.nu trandafiri.ca sa se potriveasca cu decorul.
un mac ar fi f frumos, da nu cred ca se gasesc acum.
o margaretathinking
daca ai laptop, poti sa pui si un film. comedie romantica.
dar mai bine fara.
jucatsi si voi tot felul de joculetse.
fa'i complimente
saruta'i manasmug