| tedi_9731 a întrebat:

Pentru fete: I-ai spus "te iubesc"? Cum a reactionat?

Răspuns Câştigător
| Mariaaa6081 a răspuns:

Da! I-am spus! Prima data a ramas asa straight face, apoi a inceput sa imi spuna si el din ce in ce mai des. A ajuns sa ma dispere cu chestia asta! Regret ca i-am spus rolling on the floor

7 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Întrebarea ta nu are sens. Ne întrebi dacă am spus " te iubesc", dar nu ai spus cui. Probabil o să zici " e evident că despre prietenul tău vorbeam", însă de unde ştii tu că toţi au prieteni şi cu ce te ajută pe tine răspunsul nostru? Puteai să spui : "tu ai fost prima care i-ai spus te iubesc? Întreb pentru că vreau să aflu mai multe păreri despre persoanele care fac primul pas într-o relaţie "şi era ok.
Baftă!

| lolly a răspuns:

A reactionat cu un raspuns `si eu te iubesc` si m-a pupat.

| AnGeL a răspuns:

A fost putin surprins ca am facut eu primul pas dar mi-a raspuns cu un sarut

| Timmotey a răspuns:

Putin indiferent... asa au raspuns cam toti desi nu cred ca era asa si in inima lor. Mai bine il lasi pe el sa spuna asta primul

| ciufulixx a răspuns:

Heyhappy pff la primul "te iubesc" pe care la primit pr meu din partea meatongue a ramas potzin wow adica eu nu prea spun te iubescbig grin asa si mi0a zis ca si el ma iubeste multhappy km asa baftatonguehee hee

| Ţiiţţţu a răspuns:

A ramas aaaa! sh dupa a zis iui skumpa si eu te iubesc pe tine...sh m-a luat in brate sh m-a sarutat:X:X:X:X