| ema_7712 a întrebat:

Pentru fete : Cum ati reactionat cand ati avut prima menstruatie?

Răspuns Câştigător
| Bebitsssa a răspuns:

Pff... rau! Dimineata am fost la olimpiada de mate, am venit acasa, am adormit (aveam somn)apoi m-am trezit si am mers la baie sa ma pregatesc sa merg la un botez, cand am inceput sa ma dezbrac sa fac dus... surpriza! am inceput sa tip si sa plang, tata m-a auzit si a trimis-o pe mama la mine! Ea ma intreba ce aveam si eu plangeam si i-am aratat blushing ea a zis ca n-i nimic grav mi-a adus un abs mi la atasat pe slip si. gta! eu sunt norocoasa nu am doare burta! asa a fost! cum imi vine sa rad dar atunci plangeam laughing)

6 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

Am fost socata! Am ramas intepenita in loc cam 3 min. cand am vazut! happy

A fost ciudat, dar ma asteptam la asta. Deoarece in ziua aceea nu m`am simtit tocmai bine! sad

Sper ca te-am ajutat puppy dog eyes Pupici!

| Alyra a răspuns:

Am fost şocată, speriată, tristă! Am început să plâng crying E una dintre cele mai îngrozitoare experienţe ale mele. După asta...am devenit foarte depresivă. Trist moment, trist! Şi aveam doar 11 ani! crying

| Nymphetamine a răspuns:

Nu-mi amintesc.hee hee

| LoL a răspuns:

Pai m am panicat si toata ziua am tremurat

| Sἶrenἶa a răspuns:

Nimic deosebit...

(dimineata am realizat)

m-am dus sh am furat d la mama un tampon laughing

sh debea seara i-am zis...

| nicoleee30 a răspuns:

FFFF rauuu! Am simtitt ca totul s-a sfarsit,ca mi-a cazut ceru in cap crying.Urasc chestia asta cu menstruatia, chiar nu inteleg de ce so creat laughing. Adica simt cand imi vine si atunci cand incepe sa curga ma doare burta si am niste durerii ff naspa(panaa acum nu aveam problemele astea dar de candd am implinit un an deja o inceput). Urasc prima zi in care imi vine! Dupa prima zi totu ii in regula, numai am nici o durere si uit de faptul ca is pe Stop laughing