| iLovedYou96 a întrebat:

Pentru fete: Cum le-ati spus pentru prima oara parintilor ca aveti un iubit? Cum au reactionat? Ms anticipat, papa.

Răspuns Câştigător
| LittleDrop a răspuns:

Hmm. I-am spus pas cu pas. Pe masura ce relatia mea cu el inainta, ii spuneam. Oricum, cand i-am zis de primul reactia a fost una de O.o, dar s`a obisnut. Mai greu e pana faci primul pas.

PS: sfat de la maica`mea: "nu ma lua prea dintr`o data" laughing cam ceea ce ziceam eu. step by step.

9 răspunsuri:
| UnCorazonLocoooo a răspuns:

Dacă iubitul tău de Justine Bieber, ar fi mai bine să nu le spui.

| alliss a răspuns:

Mama mi-a zis " bravo mie " laughing. Bunica mi-a zis " foarte bine trebuie sa ai un prieten ca sa nu fii inchisa ". Tata vitreg mi-a zis de fapt i-am zis eu " te chish in freza nu ma intereseaza parerea ta " rolling on the floor))

| Capsuniq a răspuns:

-Mama, o sa vina timpul cand o sa am un iubit. dupa un minut.Mama big grin a sosit timpul:d

| BBdragutza a răspuns:

Pai nu le spui! Ce rost are sa le spui parintilor, le spui numai daca este neaparata nevoie! Bye, Bye!

| BeatriceKnowles a răspuns:

La mine mi-a luat mama telefonul` si s-a uitat in el. ceea ce mi nu-mi placee urasc sa se uite candva in tel meuhee hee Apoi...i-am spus ca vorbesc cu un baiat[si-a dat si ea seama ca suntem iubiti] si a inceput sa radabig grin si mi-a zis ca e ceva normalbig grin Cu toate ca eu ma asteptam sa tipe, sau la alt comportament din partea eibig grin!

| Alecsa4u a răspuns:

Pai sincer.nu le-am spus.mama a vazut ca vorbesc prin mesaje cu el.si nu a zis nimicthinking Tata poate ca ar fi fost oarecum deranjat.ca stii ca tatii sunt protectori cu fetelechatterbox. Oricum nu trebuie sa stie ellaughing

| DanielaElleena a răspuns:

Pai mamei ii spun tot si ea stie si nu reactioneaza dar daca ii zic tatalui aoleu dar mai bine vb cu mama ta ea e cea mai buna prietena:X:X:X a si UnCorazonLocoooo e tare comu taulaughinglaughing

| Ella5637 a răspuns:

Pai Depinde cati ani ai eu am 11 si nu le'am zis ca am un iubit dap dk ai 14 15 spune'le ca te'ai indragostit de el sigur vor reactiona cum trebuie :*:*Bafta

| Freaxx_2411 a răspuns:

Nu le-am zis niciodata alor mei ca am sau ca am avut iubit, daca ar descoperii nu negam asta dar dupa urma un discurs lung despre protectie si despre faptul ca nu trebuie sa te lasi usor (adica sa nu te culci de la varsta aia cu el) ma rog pentru mine ar fi fost penibila o discutie de genu asta mai ales ca ai mei cum zic ceva de un baiat incep discursu asta tampit...
Nu stiu eu nu am simtit nevoia niciodata sa discut cu ai mei despre problemele mele, sau iubitii mei sau etc...