| Anonimalex6996 a întrebat:

Pentru fete : la ce va gândiți când sunteți într-o partida de dragoste? Ce este în capul vostru în acele clipe când bărbatul va penetrează și nu stați lipiți într-un sărut?

11 răspunsuri:
| Goete a răspuns:

Daca tu te gandesti la altceva decat la ceea ce se intampla si sa traiesti macar acele momente, atunci permite-mi sa iti spun ca nu iti traiesti viata.
Trebuie sa traiesti in prezent pentru a savura fiecare moment al vietii dar daca pana si in cele mai frumoase momente gandul tau e altundeva...
Condoleante

| Anonimalex6996 explică (pentru Goete):

Nu am spus ca eu ma gândesc la altceva. Era o întrebare pentru cele de sex opus

| Goete a răspuns (pentru Anonimalex6996):

Daca Tu nu te-ai gandi la altceva,
Nici prin gand nu ti-ar fi trecut sa intrebi astawinking

| Miruna333 a răspuns:

La ce te poti gandi? La ce o sa mancam la cina? Esti concentrat pe moment, nu te gandesti la altceva.

| IamJoKeR a răspuns:

"Se mai termina o dată, m-am plictisit "

| StefanIlAreMare a răspuns:

Ma gandesc la ce vede el in momentul ala

| Oanaoni a răspuns:

La nimic. Mă lqs purtată de val și plăcere

| Anonimalex6996 explică (pentru Oanaoni):

Frumos. Ma bucur ca se mai Răspunde și strict la întrebare.

| Skylor a răspuns:

Eu mă gândesc la război.

| xXxXRazviXxXx a răspuns:

La Roblox.

| Hotmamysadddy a răspuns:

Cum mă linge in fund