| Clutsky a întrebat:

Pentru fete :
O noapte romantica, constand in : petale pe pat(formand o inima), lumanari rosi in camera, o sticla de sampanie(cu 2 pahare. logic), muzica in surdina, si un tub de frisca/ciocolata...
Mentionez 2 lucruri : fata este virgina si majora!winking

Va fi o surpriza!
Fara comentarii "misto-uri"

Ar fi un bun inceput.sau prea multe?

Răspuns Câştigător
| Alina_9354 a răspuns:

Da e un cadru perfect pe care o sa-l tina minte, dar conteaza si de tine, de cum te vei comporta cu ea! Iar dupa acea noapte sa nu ii dai papucii, un lucru foarte importantwinking

11 răspunsuri:
| madagascar a răspuns:

Suna bine, dar cea mai importanta este atitudinea ta si ce urmeaza dupa acea noapte.mult succes

| RaSpUnS.pT.vOi a răspuns:

Ce norocoasa e fata ta!
Sa nu ii faci rau!
Tine-o tot asa, noi femeile, avem nevoie sa ne simtim importante in vietile voastre.chiar si cu minciuni, insa trebuie sa stiti sa ne faceti sa ne simtim acolo.pe primul loc in sufletele voastre! Sa fim stapanele inimilor si a vietilor voastre!
Bravo tie si stima!

| 16.laura.16 a răspuns:

Fata merita ce e mai bun pentru prima sa noapte asa ca te felicit!

| dydy22 a răspuns:

Clutsky normal ca este o surpriza foarte frumoasa din partea ta ca barbat mai ales daca este si ea romantica, nu toti barbati fac asta si nu toate fetele apreciaza chestiile astea sa stii. dar la fel ca si ce de jos sa nu i dai papuci ca exista un dumnezeu si vei fi pedepsit cand iti va fi lumea mai draga. eu iti doresc mult succes si sa o iubesti cat mai mult si sa o pretuiesti foarte mult bafta inca o data

| gheorghita a răspuns:

Bravo! Orice fata viseaza ca prima noapte de dragoste sa fie asa. si cu persoana iubita bineinteles! love struck Mult succes si iubiti-va mult

| Katherine † Pierce a răspuns:

Wow.Rar am mai vazut asa baieti thinking Daca este virgina, cu siguranta se va bucura de surpriza. Apoi, mai conteaza ca si tu sa fi atent cu ea si sa nu o grabesti...

| Clutsky explică:

Am omis sa spun, ca sentimentele exista, gandurile mele sunt cat se poate de serioase, si suntem de ceva timp impreunawinking

| Clutsky explică:

Stiam ca la intrebare am omis ceva : si muzica romantica.in surdina, dar cat de cat auzibila!

O sa fie surpriza!

Nu...nu am nici cel mai mic gand sa-i dau papucii dupa aceea!

| spot a răspuns:

Ce-i domle logic la 2 pahare? poate o sa fie 3 raised eyebrows Frisca si ciocolata sa nu fie expirate. Ai verificat picioarele la pat sa nu se rupa? happy app... mare atentie cu lumanarile sa nu va incingeti prea tare, nu de alta da dupa aia trebuie sa cheme venicii pompierii. acum fara mistouri... e destul de romantica. merge inainte de scena asta o masa romantica, cu o muzica usoara pe fundal.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

HAI SA NE intalnim in oras

| euu_5764 a răspuns:

Suna frumos.nu multa lume a avut parte de asa ceva...asa ca merita incercat.